• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 56
   کد: 215002
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷
   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در حاشیه بازدید از پروژه فرهنگی-تربیتی حضرت مهدی(عج):

   شورای شهر مشهد، حامی پروژه‌های فرهنگی و تربیتی است

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: مدیریت شهری در حد وسع و بضاعت خود، از پروژه‌های فرهنگی و تربیتی حمایت می‌کند تا در اسرع وقت به سرمنزل مقصود برسند.
   شورای شهر مشهد، حامی پروژه‌های فرهنگی و تربیتی است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، ظهر امروز رئیس و عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس از پروژه فرهنگی-تربیتی حضرت مهدی(عج) بازدید کردند.

   مهدی ناصحی، نایب رئیس شورای شهر مشهد در حاشیه این بازدید با بیان اینکه یکی از موضوعات مهم در ترویج فرهنگ مهدوی و انتظار، ایجاد زیرساخت‌های متناسب با این مضمون و با موقعیت‌های مختلف مورد نیاز عموم شهروندان، جوانان و طلاب و حوزه‌های علمیه است، اظهارکرد: پروژه فرهنگی- تربیتی حضرت مهدی(عج)، ظرفیت ارزشمندی است که به همت حجت‌الاسلام نظافت در حاشیه شهر مشهد درحال پیگیری و اجراست.

   عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد گفت: امیدواریم این مجموعه، آثار ماندگار تمدنی برای ارتقاء فرهنگ انتظار و ارتباط بین طلاب و ساکنان منطقه داشته باشد.

   ناصحی در تشریح رویکرد حمایتی مدیریت شهری نیز تصریح کرد: شورای شهر مشهد در حد وسع و بضاعت خود از این پروژه و پروژه‌های مشابه حمایت می‌کند تا در اسرع وقت بتوان آنها را به سرمنزل مقصود رساند.

   وی با اشاره به توان فنی و نیروهای علاقه‌مند که با انگیزه الهی پای‌کار این پروژه و تکمیل آن هستند، گفت: امیدواریم امام‌رضا(ع) نیز از این اقدام رضایت داشته باشند و گامی در جهت تعجیل ظهور حضرت حجت(عج) باشد.

   تعداد بازدید: 56
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1882    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,005,949
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد