• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 55
   کد: 215000
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷
   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای شهر مشهدمقدس در حاشیه بازدید از پروژه ساماندهی کشف‌رود و تصفیه‌خانه سپتاژ:

   ساماندهی کشف‌رود را با قوت ادامه می‌دهیم

   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای شهر مشهدمقدس گفت: شورای ششم ساماندهی کشف‌رود را با قوت ادامه خواهد داد چراکه این پروژه نقش بسزایی در ارتقاء رفاه و سلامت شهروندان دارد.
   ساماندهی کشف‌رود را با قوت ادامه می‌دهیم

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حسن کریمدادی در حاشیه بازدید رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر مشهد از پروژه ساماندهی کشف‌رود و تصفیه‌خانه سپتاژ با بیان اینکه این دو پروژه زیست‌محیطی از اهمیت و ارزش بالایی برخوردار هستند، اظهارکرد: اقداماتی که شهرداری در پروژه ساماندهی کشف‌رود انجام می‌دهد، فراتر از تکالیف سازمانی مدیریت شهری بوده و صرفا بخاطر ارائه رفاه و سلامت شهروندان مشهدی در دستورکار قرار گرفته است.

   وی با بیان اینکه کشف‌رود از مدار خارج شده است، گفت: تمام فاضلاب شهری و صنعتی وارد کشف‌رود می‌شود و همین امر سبب شده تا آلودگی‌های بسیاری برای مردم، به‌ویژه ساکنان مناطق اطراف داشته باشد.

   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای شهر مشهدمقدس افزود: شورای ششم، ساماندهی کشف‌رود را با قوت ادامه خواهد داد چراکه برای سلامتی شهروندان اهمیت قائل است.

   کریمدادی خاطرنشان کرد: امیدواریم با تامین اعتبار و تلاش مدیریت شهری بتوانیم این پروژه را براساس برنامه‌ زمان‌بندی طراحی شده به بهره‌برداری برسانیم و روند عملیات اجرایی را تسریع ببخشیم.

   وی با اشاره به پروژه تصفیه‌خانه سپتاژ نیز گفت: مشهد، شهری است که از نظر منابع آبی در مضیقه بوده و طی سال‌های اخیر نیز بارندگی شایان توجهی نداشته‌ایم که موجب گرفتاری شهروندان و کشاورزان و ... شده است.

   کریمدادی تصریح کرد: تلاش مدیریت شهری بر این است که حداقل بتواند آب‌های هدر رفته را به چرخه آبیاری فضای سبز برگرداند و آب خام از آب شرب را جداسازی کند؛ یکی از مهمترین مسائل در حوزه خدمات شهری، تامین آب مورد نیاز آبیاری فضاهای سبز است.

   تعداد بازدید: 55
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1194    بازدید کنندگان دیروز: 2552    کل بازدید ها : 6,990,542
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد