• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 46
   کد: 214999
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در حاشیه بازدید از پروژه‌های بوم‌پارک و تصفیه‌خانه سپتاژ:

   پروژه بوم‌پارک تامین مالی می‌شود

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: پروژه بوم‌پارک، طرح بزرگ و حیاتی بوده که درحال پیشرفت است؛ البته مشکلاتی در بحث اعتبارات بوده که شورای شهر آنها را برطرف ‌می‌کند.
   پروژه بوم‌پارک تامین مالی می‌شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر مشهد صبح امروز از پروژه‌های بوم‌پارک و تصفیه‌خانه سپتاژ در جاده میامی بازدید کردند.

   حسن موحدیان، رئیس شورای شهر مشهدمقدس در حاشیه این بازدیدها، با اشاره به پروژه بوم‌پارک، اظهارکرد: کشف‌رود، قصه پرغصه‌ای است که مدیران در سطوح مختلف از سال‌ها قبل پیگیر رسیدگی و حل‌وفصل مسائل و مشکلات آن بوده‌اند.

   وی با بیان اینکه مسئولان وقت در ابتدا تصور می‌کردند که با برخورد و اعمال قانون‌ می‌توانند مشکلات را برطرف کنند ولی این راهکار به نتیجه نرسید، گفت: سرانجام طرحی با اهتمام شورای شهر و به اهتمام سرکار خانوم غیور در باب ساماندهی کشف‌رود تهیه شد؛ طرحی که مجمل بود ولی نقطه آغاز اصلاح شرایط تلقی می‌شود.

   رئیس شورای شهر مشهد پروژه ساماندهی کشف‌‎رود را طرحی بزرگ و حیاتی دانست و افزود: مشکلاتی در بحث اعتبارات و مسائل مالی پیش‌روی پروژه است که شورای شهر باید آنها را حل کند؛ بحث سلامت مردم در میان است و لذا به جدیت در این حوزه ورود خواهیم کرد.

   موحدیان ضمن تشکر از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در اجرای پروژه بوم‌پارک، تصریح کرد: امیدواریم این پروژه به کمربند فضای سبز در شمال شهر تبدیل و مانع از آلودگی‌های ناشی کشف‌رود شود.

   وی با اشاره به بازدیدی که از تصفیه‌خانه سپتاژ داشت، گفت: پروژه، کار بسیار سنگین و بزرگی است که امیدواریم هرچه زودتر تحویل داده شود؛ مدیریت شهری نیز تلاش خواهد کرد تا مطالبات پیمانکار را پرداخت نماید.

   تعداد بازدید: 46
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1749    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,005,816
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد