• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 34
   کد: 214988
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶
   عضو شورای شهر مشهدمقدس در مراسم استقبال از مشهدی‌های کاروان اعزامی به مسابقات پارالمپیک توکیو:

   تجلیل از افتخارآفرینان ورزشی در دستورکار شورای ششم است

   عضو شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: قدردانی و تجلیل از زحمات قهرمانان و افتخارآفرینان ورزشی در دستور کار شورای اسلامی شهر مشهد قرار دارد.
   تجلیل از افتخارآفرینان ورزشی در دستورکار شورای ششم است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، عصر امروز مراسم استقبال از 3 تن از مشهدی‌های اعزامی به مسابقات پارالمپیک، آقایان هادی رضایی، سرپرست کاروان اعزامی ایران در مسابقات پارالمپیک توکیو و سرمربی تیم‌ملی والیبال نشسته کشورمان، حسن عبدی، بازیکن تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان و همچنین مهدی بابادی، بازیکن تیم ملی والیبال نشسته با حضور رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر مشهد و مدیران استانی و شهری و ورزشکاران برگزار شد.

   سیدحسین علوی‌مقدم، در حاشیه این مراسم اظهارکرد: هادی رضایی به‌عنوان یک مشهدی، در راستای اعتلای نام جمهوری اسلامی ایران، در عرصه‌ ورزش افتخارات و تلاش‌های زیادی را انجام داده و وظیفه داشتم تا به‌عنوان نماینده مردم در شورای شهر، در مراسم استقبال از ایشان و دیگر ورزشکاران حاضر شوم.

   وی ادامه داد: شورای اسلامی شهر مشهد برای حمایت از ورزش برنامه‌ریزی ویژه‌ای انجام داده و در این راستا، کمیسیون ویژه ورزش و جوانان نیز برای نخستین بار تشکیل خواهد شد تا براساس برنامه نظام‌مند و با عدالت‌محوری بتوانیم حمایت‌هایی از ورزش داشته باشیم.

   علوی مقدم تصریح‌کرد: مشهد در حوزه ورزش پتانسیل بسیار بالایی دارد و این شهر در رشته‌‎های مختلف ورزشی، سرشار از استعدادهای نابی است که باید برای معرفی آن‌ها تمامی بخش‌های متولی در کنار یکدیگر قرار گیرند.

   عضو شورای شهر مشهد گفت: قدردانی و تجلیل از زحمات قهرمانان و افتخارآفرینان ورزشی در دستور کار شورای اسلامی شهر مشهد قرار دارد چراکه اعتقاد داریم این افراد برای اعتلای نام کشور تلاش می کنند.

   تعداد بازدید: 34
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1969    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,006,036
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد