• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 46
   کد: 214972
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   توسعه مناطق کم‌برخوردار باید با سرعت بیشتری دنبال شود

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: توسعه مناطق کم‌برخوردار مشهد باید با سرعت بیشتری دنبال شود و البته این نگاه مانع از توسعه در سایر نقاط شهر نیست و توسعه در تمامی پهنه‌ها مدنظر است.
   توسعه مناطق کم‌برخوردار باید با سرعت بیشتری دنبال شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، ایمان فرهمندی با بیان اینکه تامین زیرساخت‌های مورد نیاز مردم در شهرها، یکی از وظایف اصلی مدیریت شهری است، اظهارکرد: عدالت و توزیع متوازن زیرساخت‌ها و امکانات شهری نیز بسیار بسیار حائز اهمیت است؛ به‌ویژه در مناطق کم‌برخوردار که به هر دلیلی، طی سال‌های مختلف به‌صورت غیرمتوازن و کمتر از شان و حق آنها از ظرفیت‌ها و امکانات شهری بهره‌مند شده‌اند.

   وی افزود: مناطق کم‌برخوردار عمدتا در حاشیه شهرها قرار گرفته و یا پهنه‌هایی هستند که اخیرا به محدوده شهری اضافه شده‌اند و به همین خاطر، مدیریت شهری فرصت کمتری برای ایجاد زیرساخت‌های خدماتی در این مناطق داشته و با فقر امکانات مواجه هستند.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد با تاکید بر اینکه توسعه در این مناطق را باید با سرعت بیشتری پیگیری کنیم، گفت: البته این نگاه مانع از توسعه در سایر نقاط شهر نیست و توسعه در تمامی پهنه‌ها باید دنبال شود.

   فرهمندی خاطرنشان کرد: در مناطق عقب‌افتاده از حیث زیرساخت‌های شهری باید رویکرد توسعه‎‌ای را شتاب بیشتری پیگیری نمود تا تعادل و توازن نسبی بین محلات مختلف شهری برقرار کرد.

   تعداد بازدید: 46
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2366    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,006,433
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد