• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 51
   کد: 214923
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴
   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس مطرح کرد؛

   مدیریت شهری، آماده همکاری با اداره کل ارشاد برای برگزاری رویدادهای بزرگ فرهنگی

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: مدیریت شهری آماده همکاری با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری رویدادهایی چون نمایشگاه کتاب، نمایشگاه قرآن و عترت، جشنواره فیلم فجر و بزرگداشت فردوسی است.
   مدیریت شهری، آماده همکاری با اداره کل ارشاد برای برگزاری رویدادهای بزرگ فرهنگی

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حجت‌الاسلام حسن منصوریان با اشاره به جلسه اخیر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر، اظهارکرد: در این جلسه، مسائل فرهنگی اولویت‌دار مشهد با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

   وی با بیان اینکه مدیرکل فرهنگ و ارشاد، برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی کشور را از اولویت‌های فرهنگی شهر دانست، گفت: در این جلسه، چند اولویت از اولویت‌های استانی برای مسائل فرهنگی مشهدالرضا(ع) مطرح شد که شامل سبک زندگی ایرانی- اسلامی با محوریت جمعیت و فرزندآوری، زیارت و فرهنگ میزبانی، توانمندی حاشیه شهر و سکونتگاه‌های غیررسمی، ساماندهی فرهنگی نوین یا همان فضای مجازی و دیجیتال و همچنین ارتقاء جایگاه فرهنگ عمومی می‌شود.

   حجت‌الاسلام منصوریان خاطرنشان کرد: در بحث ارتقاء جایگاه فرهنگ عمومی، شورای فرهنگ عمومی را در استان خراسان رضوی داریم که ریاست آن به‌ عهده نماینده محترم ولی‌فقیه بوده و دبیری آن را هم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان عهده‌دار است.

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد با اشاره به برگزاری 4 رویداد بزرگ فرهنگی مشهد، شامل نمایشگاه کتاب، نمایشگاه قرآن و عترت، جشنواره فیلم فجر و بزرگداشت فردوسی، افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد استان خواستار تقویت همکاری شورای شهر و مدیریت شهری مشهد در برگزاری این رویدادها شد.

   منصوریان گفت: مدیریت شهری مشهد، اعم از شورای شهر و شهرداری در این دوره همکاری کاملی با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد شد؛ همچنین قرار شد در ایام خاص برای متون مورد استفاده در اکران‌های شهری از ظرفیت این اداره کل بهره‌ ببریم.

   تعداد بازدید: 51
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 865    بازدید کنندگان دیروز: 2552    کل بازدید ها : 6,990,213
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد