• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 56
   کد: 214909
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در دیدار با فرمانده پایگاه پنجم رزمی هوانیروز:

   مدیریت شهری آماده همکاری با هوانیروز است

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با تاکید بر ارزش و جایگاه هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران، از آمادگی مدیریت شهری برای همکاری با این مجموعه در حد وسع و بضاعت، خبرداد.
   مدیریت شهری آماده همکاری با هوانیروز است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حسن موحدیان در بازدید از پایگاه هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در مشهد و دیدار با فرمانده این پایگاه، با بیان اینکه خدمت همیشه از ارزش بالایی برخوردار بوده اما در مشهد که شهر امام‌رضا(ع) است، این ارزش مضاعف می‌شود، گفت: نیروهای هوانیروز در دوران دفاع مقدس خط شکن جنگ و در پیشانی ظفرها قرار داشته و نقش ارزنده‌ای در دفاع از کشور ایفا کردند.

   وی با بیان اینکه اکنون و در زمانه صلح نیز نیروهای جان‌برکف هوانیروز در خدمت به کشور و شهروندان پای‌کار هستند، افزود: در حال حاضر سه دستگاه هلیکوپتر هوانیروز برای خدمت به سلامت شهر با اورژانس هوایی همکاری دارند و یک دستگاه نیز در خدمت ستاد بحران استان است؛ حضور این پایگاه در شرایط صلح نیز برای شهر بسیار مفید و لازم است.

   رئیس شورای شهر مشهد همچنین تصریح کرد: شیوع ویروس کرونا شهرداری مشهد را با مشکلات جدی اعتباری مواجه کرده است؛ درعین حال، امنیت خود را مدیون نیروهای نظامی و انتظامی هستیم و در حد بضاعت و توان، با این مجموعه تعامل و همراهی خواهیم داشت.

   موحدیان افزود: به عنوان نماینده مردم قدردان زحمات شما هستیم و در خصوص نیازهای ضروری پایگاه نیز که می‌تواند برای شهر منافع ایجاد کنند، باید پس از برآوردهای لازم، بین دوطرف تفاهم نامه امضاء شود و البته پایبندی همه‌جانبه به تفاهم‌نامه‌ شرط لازم برای پیشرفت امور است.

   تعداد بازدید: 56
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1687    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,005,754
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد