• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 44
   کد: 214905
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳
   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   به‌دنبال افزایش نشاط خانواده‌های ساکن در حاشیه شهر هستیم

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: شورای ششم به‌دنبال افزایش نشاط در خانواده‌های ساکن در مناطق کم‌برخوردار و حاشیه شهر است و این رویکرد، جز با مشارکت دستگاه‌های مرتبط و خود مردم و ساکنان بومی میسر نیست
   به‌دنبال افزایش نشاط خانواده‌های ساکن در حاشیه شهر هستیم

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مهدی ناصحی با بیان اینکه به همت مدیریت شهری مشهد اتفاقات خوبی در پروژه‌هایی چون کوه‌پارک و کوهشار و ... رقم خورده است، اظهارکرد: «تفریح»، یکی از مهمترین نیازهای چهارگانه خانوار بوده که منجر به افزایش نشاط اجتماعی و تعمیق آرامش خانواده می‌شود.

   وی گفت: هر اندازه که پارک‌ها و فضای سبز در سطح شهر به منظور استفاده شهروندان مشهدی و زائران بارگاه منور رضوی انجام شود، پسندیده است.

   نایب رئیس شورای شهر مشهد کوه‌پارک و زیست‌پارک را به لحاظ طراحی، ایده و اجرا، اتفاقات مبارکی دانست و افزود: شورای ششم، طی عمر 4 ساله خود، در مسیر افزایش سرانه‌ها، به‌ویژه در مناطق کم‌برخوردار و حاشیه شهر اقدامات جدی و عملیاتی خواهد داشت.

   ناصحی تصریح کرد: یکی از سیاست‌های شاخص ما، افزایش نشاط در خانواده‌های ساکن در مناطق کم‌برخوردار و حاشیه شهر است؛ البته این رویکرد، جز با مشارکت دستگاه‌های مرتبط و خود مردم و ساکنان بومی میسر نیست.

   وی افزود: بضاعت مدیریت شهری و شهرداری مشهد اندک است و پای کار آمدن بخش‌های مختلف و همراهی مردم موجب تسریع در پیشرفت تعریف و اجرا پروژه‌ها می‌شود.

   تعداد بازدید: 44
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 805    بازدید کنندگان دیروز: 5300    کل بازدید ها : 7,000,449
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد