• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 73
   کد: 214896
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲
   رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر مشهد:

   پروژه‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری باید پیوست فرهنگی داشته باشند

   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در شهر امام‌رضا(ع)، تمام پروژه‌هایی که در حوزه اقتصادی تعریف می‌شوند، باید از پیوست فرهنگی برخوردار بوده و بیشترین بهره‌وری از ظرفیت‌های موجود را داشته باشند.
   پروژه‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری باید پیوست فرهنگی داشته باشند

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجید دبیریان با بیان اینکه اتفاقات بسیار خوبی در پروژه‌های مثل کوهشار، زیست‌پارک و کوه پارک انجام شده ولی کماکان فرصت‌های متعددی برای بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها وجود دارد، اظهارکرد: درحال حاضر شاید بتوان مدعی شد که 30 درصد از ظرفیت‌ها استفاده شده است.

   وی با تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی جدید، با تکیه بر نگاه شورای ششم و کمیسیون اقتصادی برای به فعلیت رساندن ظرفیت‌های بالقوه، گفت: در کنار پروژه‌های کوه‌پارک، کوهشار و زیست‌پارک فضاهای بکر و دست‌نخورده‌ای وجود دارند که می‌توان با نگاه فرهنگی و هویتی شهر مشهد، پروژه‌های اقتصادی تعریف کرد.

   دبیریان افزود: نگاه کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری در حاشیه شهر و مناطق محروم با هدف توسعه این پهنه‌هاست ولی در عین‌حال، توجه ویژه‌ای به ظرفیت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری در تمام سطح شهر، به‌ویژه پروژه‌های مثل کوه‌پارک خواهیم داشت تا به نحو احسن از آنها بهره ببریم.

   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهد تاکید کرد: در شهر امام‌رضا(ع)، تمام پروژه‌هایی که در حوزه اقتصادی تعریف می‌شوند، باید پیوست فرهنگی داشته باشند. 

   تعداد بازدید: 73
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 350    بازدید کنندگان دیروز: 2552    کل بازدید ها : 6,989,698
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد