• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 44
   کد: 214889
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱
   با پایان حفاری خط ۳ قطارشهری و تا پایان سال جاری؛

   عملیات حفاری خط ۴ در دو جبهه انجام خواهد شد

   رئیس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر شورای شهر مشهد گفت: با پایان یافتن عملیات حفاری در خط 3 قطارشهری تا پایان سال، دستگاه حفار به شهرک شهید باهنر انتقال خواهد یافت تا عملیات حفاری با دستگاه TBM در دو جبهه دنبال شود.
   عملیات حفاری خط ۴ در دو جبهه انجام خواهد شد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، سیدابراهیم علیزاده در حاشیه بازدید از پروژه‌ احداث قطارشهری مشهد با بیان اینکه در بحث اقدامات زیرساختی شهر، یکی از مباحث بسیار مهم در توسعه شهری، مترو است، اظهارکرد: حفاری خط 4 قطارشهری مشهد، به طول 14 کیلومتر امسال از خیابان مهرمادر در بولوار خواجه‌ربیع آغاز شده است.

   وی در ادامه گفت: این خط، از خواجه‌ربیع آغاز و پس از طی مسافتی از میدان شهدا، حرم مطهر رضوی و بولوار مصلی، به شهرک‌های شهید رجایی و باهنر می‌رود، گفت: خط 4، پهنه‌ای از حاشیه شهر مشهد را پس از اتصال به متن اصلی شهر، به پهنه دیگری در حاشیه وصل می‌کند و از این طریق، خدمتی اساسی و زیربنایی به مناطق کم‌برخوردار مشهدالرضا(ع) ارائه خواهد شد.

   رئیس کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر مشهد افزود: امیدواریم با پایان یافتن عملیات حفاری در خط 3 قطارشهری تا پایان سال، بتوانیم دستگاه حفار را به شهرک شهید باهنر انتقال دهیم تا عملیات حفاری با دستگاه TBM در دو جبهه دنبال شود.

   علیزاده خاطرنشان کرد: نگاه شورای ششم، توسعه پایدار و متوازن شهری، با محوریت حرم‌مطهر رضوی و رفع حداکثری مسائل و مشکلات حاشیه شهر و مناطق کم‌برخوردار است.
     

   تعداد بازدید: 44
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 379    بازدید کنندگان دیروز: 2552    کل بازدید ها : 6,989,727
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد