• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 56
   کد: 214868
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در حاشیه بازدید سرزده از تقاطع چهارسطحی آزادگان:

   تقاطع چهارسطحی آزادگان تا پایان سال تکمیل می‌شود/ انتقال کارخانه سگمنت به مشهد فرصت جدیدی پیش‌روی شهر

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد گفت: علاوه بر پیشرفت 60 درصدی بخش عرشه‌های تقاطع چهارسطحی آزادگان، فاز یک پروژه نیز به صورت کامل تحقق یافته و این پروژه تا پایان سال به بهره‌بر‌داری می‌رسد.
   تقاطع چهارسطحی آزادگان تا پایان سال تکمیل می‌شود/ انتقال کارخانه سگمنت به مشهد فرصت جدیدی پیش‌روی شهر

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، ایمان فرهمندی با بیان اینکه در ادامه بازدیدهای مستمر کمیسیون عمران‌، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد از پروژه‌های عمرانی فعال سطح شهر و گزارش‌گیری و ارزیابی وضعیت اجرایی و کیفیت و کمیت پیشرفت آنها، بازدید سرزده‌ای از تقاطع چهارسطحی آزادگان و چپگرد بزرگراه پیامبراعظم(ص) به بزرگراه آیت‌ا... هاشمی رفسنجانی داشتیم.

   وی با اشاره به پروژه تقاطع چهارسطحی آزادگان، گفت: خوشبختانه روند کار تاکنون به خوبی طی شده است؛ البته در چندماه اخیر به‌خاطر محدودیت در پرداخت‌های مالی پروژه‌های عمرانی، روند پیشرفت پروژه با مشکلاتی مواجه شده ولی کارگاه همچنان فعال است.

   فرهمندی افزود: متاسفانه کرونا نیز بر روند پروژه تاثیرگذار بوده و به دلیل ابتلاء برخی از کارگران و کارکنان به این ویروس منحوس، سرعت کار کاهش پیدا کرده است.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‎‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد با بیان اینکه بیش از 60 درصد بخش عرشه‌های پروژه تقاطع چهارسطحی آزادگان انجام شده است، تصریح کرد: خوشبختانه بخش عملیات خاکی و آسفالت فاز یک نیز به صورت کامل تحقق یافته است.

   فرهمندی افزود: فارغ از بحث‌های فنی و تکنولوژی جدیدی که در این پروژه مورد استفاده قرار گرفته و تکیه بر توان فنی مشهد در کنار مهندسان باتجربه تهران و قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء، انتقال کارخانه سگمنت به مشهد فرصت جدیدی را پیش‌روی شهرمان قرار داده و در پروژه‌های می‌توان از آن بهره برد.

   وی در تشریح مزیت این تکنولوژی گفت: باتکیه بر این ظرفیت، برای اجرای پل‌ها دیگر نیازی به انسداد مسیر و اعمال محدودیت ترافیکی نیست.

   فرهمندی افزود: باتوجه به تاخیرات پیش‌آمده در پیشرفت پروژه، تقاطع چهارسطحی آزادگان تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید.

   پروژه چپگرد بزرگراه پیامبراعظم(ص) به بزرگراه آیت‌ا... هاشمی رفسنجانی، محور دیگر صحبت‌های رئیس کمیسیون عمران، حمل‌‎ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد که به صورت سرزده از آن بازدید کرده بود.

   وی با بیان اینکه عملیات اجرایی پروژه به تازگی آغاز شده و شامل 7 پایه و عرشه است، گفت: تاکنون عملیات اجرایی نصب 3 پایه در ضلع بلوار هاشمی‌رفسنجانی آغاز شده و پیشرفت مناسبی نیز داشته است.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد افزود: در ضلع بزرگراه نیز محدودیتی از حیث تملک پیش‌آمده که از شهرداری خواسته شد تا هرچه سریعتر پیگیری‌های لازم را انجام دهد تا پروژه در زمان مقرر به بهره‌برداری برسد.

    

   کلید واژه ها: آزادگان - شورای شهر - مشهد -
   تعداد بازدید: 56
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 301    بازدید کنندگان دیروز: 2552    کل بازدید ها : 6,989,649
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد