• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 56
   کد: 214722
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   دسترسی پایانه آزادی به ایستگاه مترو پارک ملت باید در اسرع وقت محقق شود

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: یکی از موضوعات بسیار مهم، ایجاد و اجرای دسترسی پایانه آزادی به زیرگذر بولوار وکیل‌آباد و ایستگاه قطارشهری پارک ملت است که باید با جدیت دنبال شود؛ برنامه زمان‌بندی این مهم، بویژه دسترسی به ایستگاه مترو را دنبال خواهیم کرد تا در اولویت قرار گیرد و در سریعترین زمان ممکن محقق شود.
   دسترسی پایانه آزادی به ایستگاه مترو پارک ملت باید در اسرع وقت محقق شود

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، ایمان فرهمندی با اشاره به بازدید اخیر خود از پروژه پارکینگ طبقاتی و پایانه زیرسطحی آزادی، اظهارکرد: گزارش‌گیری و بازدید از پروژه‌های تکمیل شده و یا درحال اجرا و اطلاع‌یابی از اقدامات و خدمات آنها یکی از محورهای عملیاتی است که شورای شهر و به‌ویژه کمیسیون عمران و حمل‌ونقل از ابتدای فعالیت مدنظرش بوده است.

   وی با بیان اینکه تاکنون جلسات متعددی با همکاران سازمان‌های حوزه عمران و حمل‌ونقل و ترافیک، مجموعه‌های مردم‌نهاد این حوزه‌ها و شرکت‌های پیمانکار و خدماتی داشته‌ایم و همچنان نیز ادامه خواهد داشت، گفت: علاوه بر این جلسات، بازدیدهای میدانی از پروژه‌های اجرا شده و در حال اجرا نیز خواهیم داشت.

   فرهمندی در ادامه صحبت‌های خود درخصوص پروژه پارکینگ و پایانه آزادی تصریح کرد: این پروژه یکی از پروژه‌های شاخصی بوده که در دوره گذشته اجرا شد؛ نکات زیادی در رد و یا تایید آن مطرح بوده به نحوی که برخی کارشناسان از آن به عنوان پروژه‌ای موفق یاد می‌کنند و برخی دیگر نیز نسبت به آن انتقاداتی دارند.

   وی با اشاره به بحث‌هایی که برخی کارشناسان بر لزوم اصل پروژه داشته‌اند، افزود: عملیات عمرانی پروژه تقریبا به اتمام رسیده است؛ پایانه آزادی ظرفیت خوبی است که به منظور سازماندهی و ارائه خدمات به‌ویژه حوزه حمل‌ونقل غرب مشهد، در اختیار حوزه اتوبوسرانی قرار گرفته است.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با بیان اینکه اشکالات جزئی همچون درز انقطاع‌ها و آبریزی بویژه در پایانه اتوبوسرانی وجود دارد، گفت: با توجه به پیش رو بودن فصل بارندگی، این مشکلات و نواقص باید هرچه سریعتر برطرف شود.

   فرهمندی در ادامه اظهارکرد: یکی از موضوعات بسیار مهم، ایجاد و اجرای دسترسی پایانه آزادی به زیرگذر بولوار وکیل‌آباد و ایستگاه قطارشهری پارک ملت است که باید با جدیت دنبال شود؛ برنامه زمان‌بندی این مهم، بویژه دسترسی به ایستگاه مترو را دنبال خواهیم کرد تا در اولویت قرار گیرد و در سریعترین زمان ممکن محقق شود.

    

   تعداد بازدید: 56
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 781    بازدید کنندگان دیروز: 2552    کل بازدید ها : 6,990,129
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد