• چهارشنبه،06 بهمن 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 78
   کد: 214668
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱
   عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد مطرح کرد:

   شورای شهر مشهدمقدس پای کار خدمت جهادی/اقدام جهادی حفظ جان شهروندان در مصوبه دو فوریتی شورای ششم نمود یافت

   عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد مصوبه دوفوریتی شورا در راستای اقدامات چندجانبه شهرداری در همکاری با ستاد استانی مقابله با کرونا را اولین اقدام جهادی مدیریت شهری در دوره ششم برای حفظ جان شهروندان و زائران از گزند این بیماری منحوس اعلام کرد.
   شورای شهر مشهدمقدس پای کار خدمت جهادی/اقدام جهادی حفظ جان شهروندان در مصوبه دو فوریتی شورای ششم نمود یافت

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، حسین حسامی در جریان بازدید از قرارگاه عملیاتی شهید سلیمانی با بیان اینکه تمامی اعضای ستاد کرونای استان، از جمله سپاه امام‌رضا(ع) و جامعه بسیج پزشکی با روحیه ایثار و شهادت پای کار آمده‌اند، افزود: در هر عرصه‌ای که اقدامات ما توام با روحیه جهادی و ایثار بوده به پیروزی دست یافته‌ایم. در بحران کرونا نیز گردآمدن عناصر حزب‌الهی، انقلابی و متخصص در قالب قرارگاه شهید سلیمانی و با هدف خدمت‌رسانی مستقیم به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی باعث بهبود شرایط کنترل و کاهش شیوع بیماری خواهد شد.


   وی ادامه داد: شورای شهر مشهد در همین راستا با تصویب لایحه دوفوریتی مقرر کرد زیرساخت‌ها، نیروها و اماکن شهرداری در اختیار ستاد کرونای استان قرار گیرد تا این ستاد بتواند از این امکانات برای اجرای برنامه‌های پیشگیرانه، درمانی و واکسیناسیون شهروندان استفاده کند.


   به گفته حسامی، علاوه بر این مبلغ ۵ میلیارد تومان اعتبار نیز به منظور تامین بخشی از هزینه‌های لضروری برای ارائه خدمات به بیماران کرونایی به این ستاد اختصاص یافت.

   عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد خاطرنشان کرد: روحیه ایثارگری در تاریخ انقلاب ما همواره جریان داشته؛ در برهه‌های حساس زمانی مانند دفاع مقدس، دوران سازندگی و امروز در دفاع از سلامت شهروندان باعث شده که جوانان انقلابی و نیروهای جهادی با همه وجود از جان خود برای دفاع از سرزمین و هم‌میهنان‌شان خرج کنند که به لطف پروردگار متعال و شفاعت حضرت امام رضا(ع) اجری عظیم برای این نیروهای فداکار در عرصه سلامت ذخیره خواهد شد.

    

   کلید واژه ها: شورای شهر - مشهد - حسامی -
   تعداد بازدید: 78
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 29    بازدید کنندگان دیروز: 3159    کل بازدید ها : 7,334,692
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد