• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 125
   کد: 214508
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷
   عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد در نخستین جلسه شورای اداری شورای ششم:

   پرهیز از سوگیری سیاسی و تلاش برای رفع مشکلات شهری، سیاست راهبردی شورای ششم مشهد است

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد رویکرد اصلی شورای ششم را تمرکز بر حل مشکلات مردم و توسعه شهر با تکیه بر توان فنی و جهادی همه نیروها از همه تفکرات و سلایق عنوان کرد.
   پرهیز از سوگیری سیاسی و تلاش برای رفع مشکلات شهری، سیاست راهبردی شورای ششم مشهد است

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، مجید طهوریان عسکری در جلسه شورای اداری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و کاظم اخوان و تبریک روز خبرنگار به همه فعالان جریان رسانه انقلاب به ویژه روابط عمومی‌های شورا و شهرداری و موسسه شهرآرا گفت: در فرصت چهارساله ای که به لطف خدا به ما عنایت شده می بایست با همت و کمک همه همکاران شورایی برای مشهد یک جهش جدی ایجاد کنیم. امروز باید چهارسال آینده را ببینیم، آنچه پس از این دوره باقی خواهد ماند مودت و محبت، فعالیت های جهادی، کمک به مردم به ویژه محرومین و مستضعفانی که در مشهدالرضا(ع) چشم به کارگزاران مدیریت شهری دارند. آمدن و رفتن شورا نباید سبب کندی در مسیر حرکت شهر شود بلکه باید نویدبخش انرژی و توان جدید و اقدامات جدید در عرصه آبادانی و پیشرفت شهر باشد.


   وی اضافه کرد: مشهدالرضا(ع)، جهان شهر برکت و کرامت فرصتی است برای درخشش جوانان این شهر در عرصه بین الملل، ملی و محلی. اگر این فرصت را همه گرامی بداریم می‌توانیم به موفقیت برسیم. از همه همکاران شورا تقاضا دارم خود را از فضای جناحی که متاسفانه در مدیریت شهری سایه افکنده دور نگه دارید.

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد: آنچه برای شورای ششم مهم است نگاه و اقدام مدیریتی و جهادی، در راستای حل مشکلات مردم است که به طور انفرادی و تنها با اقدام شورا به نتیجه نمی رسد. امیدوارم آنچه در این چهار سال اتفاق می افتد رضایت حضرت حق را به همراه داشته و در پایان چهارسال همه ما لبخند زیبای ولی نعمتمان امام رضا(ع) را شاهد باشیم.


   طهوریان عسکری تاکید کرد: همواره پذیرای پیشنهادات و نظرات همه همکاران هستیم و در هیات رئیسه از هرگونه حمایتی دریغ نداریم و برای بهترین اتفاق همت داریم. از کارکنان عزیز نیز تقاضا داریم تمام همت خود را به خرج دهید تا مردمی که به شورا مراجعه می کنند وقتی از شورا خارج می شوند احساس کنند خدمت خوبی دریافت کرده اند. این برگ برنده ما خواهد بود که اگر به همت شما رقم بخورد زمینه موفقیت و کامیابی فراهم می شود.

    

   کلید واژه ها: شورای شهر - مشهد - طهوریان -
   تعداد بازدید: 125
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1303    بازدید کنندگان دیروز: 4065    کل بازدید ها : 7,323,250
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد