• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 359
   کد: 214388
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹
   رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد در مراسم بهره‌برداری از پل پنجتن و بهسازی جمعه‌‌بازار شهید شوشتری:

   جمعه‌‌بازار شهید شوشتری، مطالبه‌ای عمومی که ۶ ماهه پاسخگویی شد

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد گفت: خوشبختانه احداث جمعه‌بازار در محلی که امروز شاهد آن هستیم از آبان ۹۶ شروع شد و ۶ ماه بعد، یعنی فروردین ۹۷، جمعه‌‌بازار به همین عرصه ولی بدون سکو و تجهیزات منتقل شد؛ با پیگیری‌های زیاد و تحصیل حریم و جمع کردن معارضات، یکسال فرآیند تخصیص بودجه و احداث پل دوبل کشف‌رود و تعریض مسیر و تجهیز جمعه‌‌بازار به سرانجام رسید.
   جمعه‌‌بازار شهید شوشتری، مطالبه‌ای عمومی که ۶ ماهه پاسخگویی شد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی در مراسم بهره‌برداری از پل پنجتن و تعریض مسیر دسترسی بازار شهید شوشتری و بهسازی تجهیزات و ساخت سکوهای این بازار اظهارکرد: مایه فخر و مباهات است که در روزهای پایانی فعالیت شورای پنجم، تلاش‌ها و مساعی مدیریت شهری به ثمر نشسته و شاهد افتتاح پروژه‌های مختلف بوده و هستیم.

   فیضی با اشاره به جلسه‌ای که در مهرماه سال ۹۶ با اهالی و ساکنین مهرآباد، کوی صاحب‌الزمان(عج) و ابتدای شهید آوینی و ... برگزار کرده بود، گفت: همه این ساکنان از محل جمعه‌‌بازار و نبود پارکینگ گلایه داشتند و نارضایتی گسترده‌ای به همراه داشت؛ از سوی دیگر بدنبال تعریف پروژه‌ محرک توسعه با قابلیت پراکنش در نقاط مختلف شهر نیز بودیم.

   وی در ادامه افزود: خوشبختانه احداث جمعه‌بازار در محلی که امروز شاهد آن هستیم از آبان ۹۶ شروع شد و ۶ ماه بعد، یعنی فروردین ۹۷، جمعه‌‌بازار به همین عرصه ولی بدون سکو و تجهیزات منتقل شد.

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های زیادی که با اداره‌کل راهداری استان خراسان رضوی داشتیم و تحصیل حریم و جمع کردن معارضات، یکسال فرآیند تخصیص بودجه و احداث پل دوبل کشف‌رود و تعریض مسیر به سرانجام رسید.

   فیضی با تقدیر و تشکر از تمامی عوامل دخیل در این پروژه اعم از شهرداری منطقه ۴، معاونت خدمات و محیط‌زیست شهری شهرداری مشهد و اعضای شورای شهر، گفت: بسیار خرسندیم که با تلاش‌های شبانه‌روزی صورت گرفته، علیرغم شرایط دشوار پیش آمده ناشی از کرونا، این پروژه زودتر از موعد مقرر تکمیل و تحویل شهروندان عزیز مشهدی شد.

    

   تعداد بازدید: 359
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 492    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,653
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد