• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 36
   کد: 214274
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
   رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد در مراسم افتتاح پروژه تفریحی زیست‌پارک:

   «امید و زندگی» در تمام پهنه‌های شهر ساری و جاری شده است

   رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد گفت: ما در ابتدای دوره شعار «مشهد؛ شهر امید و زندگی» را مطرح کردیم و گام‌های بسیاری نیز در جهت تحقق آن برداشتیم؛ برهمین اساس، امروز مدعی هستیم که زندگی در نقاط مختلف و تمام پهنه‌های شهر ساری و جاری شده است.
   «امید و زندگی» در تمام پهنه‌های شهر ساری و جاری شده است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، بتول گندمی در مراسم افتتاح پروژه تفریحی زیست‌پارک ضمن تبریک عید قربان و تقدیر و تشکر از تمامی عوامل ساخت و اجرای این کلان پروژه، اعم از معاونت خدمات‌شهری، سازمان میادین، شهرداری منطقه 9، سازمان پارک‌ها و فضای سبز و ...، اظهارکرد: اجرای چنین مجموعه‌های سنتی، در قیاس با انجام کارهای مدرن، به نحوی که بتواند با اصل خود انطباق کامل داشته باشد، کار بسیار دشوار و سختی است و زحمات خاص خود را دارد.

   گندمی با اشاره به روزهای پایانی فعالیت شورای پنجم، گفت: ما در ابتدای دوره شعار «مشهد؛ شهر امید و زندگی» را مطرح کردیم و گام‌های بسیاری نیز در جهت تحقق آن برداشتیم؛ برهمین اساس، امروز مدعی هستیم که زندگی در نقاط مختلف و تمام پهنه‌های شهر ساری و جاری شده است.

   وی در ادامه افزود: عملکرد شورای پنجم در حوزه عمرانی نیز بی‌نظیر بوده که البته برخی آن را نقد کرده و مدعی شدند که شورای پنجم هم مثل گذشتگان پل ساخته است؛ به عقیده ما، این هنر شورای پنجم و مدیریت شهری بوده که توانسته نه تنها معادل 20 سال گذشته، بلکه فراتر از آن برای شهر پل و تقاطع و ... بسازد تا دغدغه‌های حمل و نقلی و معضلات ترافیکی و جلوگیری از اتلاف وقت شهروندان در برخی مسیرها برطرف شود.

   رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد با اشاره به پروژه‌هایی مثل کوه‌پارک و زیست‌پارک و کوهشار و تعداد زیادی پارک های محلی و منطقه ای که در این دوره طراحی و اجرا و بهره‌برداری شد، گفت: عموم مردم به خوبی دیده‌اند که چه استقبال باشکوه و پرشوری از این پروژه‌ها شده است؛ از سوی دیگر، با تکیه بر سیاست توسعه متوازن، پارک‌های متعددی با مساحت‌های چندهکتار در مناطق کم‌برخوردار شهر ایجاد شده و در اختیار شهروندن قرار گرفته است.

   گندمی در ادامه خاطرنشان کرد: امیدواریم خاطرات شورای پنجم در اذهان شهروندان مشهدی باقی بماند و آنان که مسئولیت‌های بعدی را پذیرفتند نیز بتوانند بهتر و بیشتر از این دوره برای رفاه بیشتر زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی تلاش کنند.

   وی با تاکید بر اینکه کمبودهای ناشی از کمکاری‌های صورت گرفته طی 40 سال گذشته باید با سرعت و به زودی رفع شوند، افزود: اگر آنچه اتفاق میفتد را در قالب وظیفه مورد توجه قرار دهیم و منتی هم بابت آن به مردم نداشته باشیم، خیلی از امکاناتی که امروز برای تحقق آن در کوتاه مدت تلاش می‌کنیم، می‌توانست در دهه دوم و سوم انقلاب به سرانجام برسد و مردم از آن بهره‌مند شوند؛ به همین دلیل است که مردم از ما دلخورند و وقتی کمبودی ایجاد می‌شود نسبت به مسئولانشان بی‌اعتمادند.

   گندمی در پایان گفت: شورای پنجم از ابتدای فعالیت خود تاکنون پیوسته سعی کرده تا در جهت تحقق وعده‌هایی که به شهروندان داده گام بردارد و مقابل آنها شرمنده نباشیم؛ امیدواریم آیندگان بتوانند عملکردی بهتر از ما داشته باشند. 

   کلید واژه ها: شورای شهر - مشهد - گندمی -
   تعداد بازدید: 36
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2028    بازدید کنندگان دیروز: 2150    کل بازدید ها : 6,935,907
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد