• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 50
   کد: 214273
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در حاشیه مراسم افتتاح پروژه تفریحی زیست‌پارک:

   فقر مراکز تفریحی و تفرجگاهی مشهد طی ۳ سال اخیر تا حدود زیادی برطرف شده است

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد گفت: تفرجگاه‌های مشهد در گذشته بسیار محدود بود و از فقر محلی برای تفریح و گذران اوقات فراغت شهروندان رنج می‌برد ولی در ۳ سال اخیر این فقدان و ضعف شهری تاحدود زیادی برطرف شده است؛ از توس تا فضاهای تفریحی در ارتفاعات جنوبی مشهد، شرایط بسیار مناسبی را برای عموم مردم به ارمغان آورده است.
   فقر مراکز تفریحی و تفرجگاهی مشهد طی ۳ سال اخیر تا حدود زیادی برطرف شده است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، سیدمسعود ریاضی در حاشیه مراسم افتتاح پروژه تفریحی زیست‌پارک با بیان اینکه در روزی مبارک، یعنی عید قربان این پروژه به بهره‌برداری رسید و هدیه‌ای است به مردم شریف و عزیز مشهد، اظهارکرد: بسیار خرسندیم که با اقدامات انجام شده در این ۴ سال توانسته‌ایم شهری زنده داشته باشیم؛ به نحوی که زائر و مجاور از آن لذت ببرد.

   ریاضی در ادامه گفت: امروز می‌توانیم ادعا کنیم که زندگی در این شهر ساری و جاری است و پروژه‌های متنوع و زیادی در حوزه محیط زیست اجرا شده است؛ از جمله پروژه‌هایی چون کوهشار و کوه‌پارک که از فضاهای متنوع بسیاری برخوردار بوده و مردم را با فضای طبیعی شهر پیوند داده است.

   وی همچنین خاطرنشان کرد: در شرایط سخت اقتصادی حاکم بر کشور که عموم مردم را درگیر خود کرده، شهروندان مشهدی خوشحال هستند و بهانه برای لبخند زدن در این شهر بسیار است.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد با تاکید بر اینکه تفریح و پیوند خوردن مردم با طبیعت، نیازی مبرم است، افزود: زندگی ماشینی امروز سبب شده تا زندگی‌های ما شکل و شمایلی خشک را به خود بگیرد؛ لذا ایجاد بستری برای حضور خانواده‌ها در دل طبیعت اتفاق بسیار ارزشمندی است.

   ریاضی در ادامه صحبت‌های خود تصریح کرد: تفرجگاه‌های مشهد در گذشته بسیار محدود بود و از فقر محلی برای تفریح و گذران اوقات فراغت شهروندان رنج می‌برد ولی در ۳ سال اخیر این فقدان و ضعف شهری تاحدود زیادی برطرف شده است؛ از توس تا فضاهای تفریحی در ارتفاعات جنوبی مشهد، شرایط بسیار مناسبی را برای عموم مردم به ارمغان آورده است.

   وی افزود: اقداماتی چون کافه‌پیاده‌روها و دوچرخه‌های اشتراکی و ... از جمله ابتکارات بی‌سابقه‌ای بود که در دوره شورای پنجم شکل گرفت و موجب تقویت تعاملات اجتماعی و پویایی و نشاط شهر شد. 

   تعداد بازدید: 50
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1946    بازدید کنندگان دیروز: 2150    کل بازدید ها : 6,935,825
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد