• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 47
   کد: 214204
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴
   رئیس شورای شهر مشهد در مراسم رونمایی از سردیس استاد "معدلی" در پارک ملت:

   نام استاد معدلی همیشه ماندگار و ماناست/ ورزش، اعم از قهرمانی و همگانی، یکی از اولویت‌های شورای پنجم بود

   رئیس شورای شهر مشهد گفت: نام استاد معدلی همیشه ماندگار و مانا شد چراکه صرفا به خودش توجه نکرد؛ بلکه دغدغه سلامت و نشاط جامعه و عموم مردم را داشت.
   نام استاد معدلی همیشه ماندگار و ماناست/ ورزش، اعم از قهرمانی و همگانی، یکی از اولویت‌های شورای پنجم بود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، صبح امروز مراسم رونمایی از سردیس استاد ابوالحسن معدلی، بنیانگذار ورزش صبحگاهی و همگانی استان، در پارک ملت و با حضور رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر مشهد برگزار شد.

   محمدرضا حیدری، رئیس شورای شهر مشهد در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره این چهره خدوم عرصه ورزش استان، اظهارکرد: بسیار خرسندیم که با این رونمایی به یکی دیگر از وعده‌های خود، هرچند با کمی تاخیر و در روزهای پایانی فعالیت شورای پنجم، عمل کردیم و امروز شاهد رونمایی از سردیس استاد معدلی هستیم.

   وی با بیان اینکه استاد معدلی با فداکاری و تلاش و اهتمام فراوانی که در بحث ترویج و تشویق عموم به ورزش همگانی داشت، نام نیک و ماندگاری از خود به یادگار گذاشته است، گفت: امروز شما مربیان، پیشکسوتان و ورزشکاران عزیزی که چنین با شور و شوق هرروز صبح در این پارک گردهم جمع می‌شوید، ادامه‌دهندگان راه و خط و مشی ایشان هستید.

   حیدری در ادامه افزود: نام استاد معدلی همیشه ماندگار و مانا شد چراکه صرفا به خودش توجه نکرد؛ بلکه دغدغه سلامت و نشاط جامعه و عموم مردم را داشت.

   رئیس شورای شهر مشهد با تقدیر از حضور پرشور شهروندان در ورزش‌های صبحگاهی، تصریح کرد: چنین تجمعات چشمگیر و مشتاقانه‌ای برای ورزش، آن هم در این شرایط سخت و با وجود همه گرفتاری‌های روزمره، نشان از سرزندگی شهر و شهروندان است.

   حیدری همچنین با اشاره به توجه ویژه شورای پنجم شهر مشهد به بحث ورزش، اعم از قهرمانی و همگانی، گفت: این عرصه یکی از اولویت‌های مدیریت شهری بود و تلاش‌های بسیاری نیز برای در این جهت صورت گرفت که امیدواریم در آینده نیز استمرار داشته باشد.

   وی با خطاب قرار دادن ورزشکاران حاضر در مراسم که برای ورزش صبحگاهی حضور پیدا کرده بودند، افزود: این حضور، تزریق کننده شادی و نشاط و سلامتی به جامعه است و شما عزیزان بهترین الگو برای عموم شهروندان، بویژه نسل جوان هستید.

   حیدری از اهتمام ویژه مدیران تربیت‌بدنی و حوزه فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، شهرداری منطقه ۱۱ و مجموعه پارک ملت برای برطرف کردن مسائل و مشکلات ورزش صبحگاهی سخن گفت و تصریح کرد: مدیریت شهری همچنان در خدمت شما ورزشکاران است و در جهت رفع مسائل و کمبودهای شما تلاش خواهد کرد. 

   تعداد بازدید: 47
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1774    بازدید کنندگان دیروز: 2150    کل بازدید ها : 6,935,653
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد