• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 52
   کد: 214198
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳
   نایب رئیس شورای شهر مشهد در مراسم افتتاح پارکینگ طبقاتی پرستار:

   بخش خصوصی، علاوه‌ بر شهرداری باید در ایجاد پارکینگ نقش‌آفرینی کند

   نایب رئیس شورای شهر مشهد با بیان اینکه شهرداری به تنهایی نمی‌تواند تمامی نیازهای شهروندان در بحث تامین پارکینگ را پاسخگویی کند، گفت: در این زمینه از ظرفیت بخش خصوصی نیز باید بهره گرفت چراکه یکی از راه‌های حل معضلات ترافیکی، ایجاد پارکینگ است.
   بخش خصوصی، علاوه‌ بر شهرداری باید در ایجاد پارکینگ نقش‌آفرینی کند

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس،حمیدرضا موحدی‌زاده در مراسم افتتاح پارکینگ طبقاتی پرستار ضمن تقدیر و تشکر از تمامی افرادی که طی ۴ سال اخیر در ساخت‌وسازهای شهری تلاش نموده‌اند، اظهارکرد: مردم بهترین و اصلی‌ترین قضاوت‌کنندگان عملکرد مدیریت شهری در این دوره هستند و بسیار خرسندیم که شورای پنجم و شهرداری در این دوره توانسته رضایت نسبی عمومی را کسب نماید.

   موحدی‌زاده افزود: البته این رضایت‌مندی به معنی نبود ضعف و انتقاد نیست چراکه به اندازه‌ای که کار انجام می‌شود، نقایص نیز بروز پیدا می‌کنند.

   وی با بیان اینکه نبود جای پارک و ترافیک سنگین، یکی از معضلات اصلی و همیشگی خیابان احمدآباد و معابر فرعی آن بوده که ناشی از فعالیت مطب پزشکان و بیمارستان قائم است، گفت: پارکینگ پرستار پاسخی به مطالبه چندین ساله شهروندان بود که امروز به بهره‌برداری رسید؛ در این محدوده نیازمند پارکینگ‌های بیشتری هستیم و طراحی پارکینگ پرستار به نحوی است که با تملک زمین‌های اطراف، امکان توسعه آن در آینده وجود دارد.

   نایب رئیس شورای شهر مشهد در ادامه صحبت‌های خود تصریح کرد: در این دوره از مدیریت شهری مشهد، چرخ عمران و آبادانی و سازندگی شهر بخاطر مسائل و مشکلات مختلف اعم از تنگناهای مالی و تحریم و گرانی و کرونا و ... از حرکت نایستاد.

   موحدی‌زاده با بیان اینکه شهرداری به تنهایی نمی‌تواند تمامی نیازهای شهروندان در بحث تامین پارکینگ را پاسخگویی کند، گفت: در این زمینه از ظرفیت بخش خصوصی نیز باید بهره گرفت چراکه یکی از راه‌های حل معضلات ترافیکی، ایجاد پارکینگ است.

   وی با اشاره به بحث‌هایی که درخصوص پیاده‌راه کردن خیابان‌های پرستار و عارف و ... مطرح شده است، افزود: این موضوع نیازمند بررسی و پایش همه‌جانبه است و تمامی ابعاد آن باید رصد شود.

   موحدی‌زاده در ادامه از اصلاحات هندسی معابر و خیابان‌های مشهد که در این دوره انجام شد، سخن گفت و افزود: خیلی از گره‌های ترافیکی شهر با تکیه بر مهندسی ترافیک و خلاقیت بدنه کارشناسی شهرداری، با کمترین هزینه حل و فصل شد.

   نایب رئیس شورای شهر مشهد در پایان گفت: مدیریت شهری در دوره شورای پنجم، مدیران را براساس شایستگی، صلاحیت و توانایی‌هایشان بکارگیری نمود و امیدواریم این نگاه در دوره پیش‌رو نیز مدنظر قرار گیرد و افراد دغدغه‌ امنیت شغلی نداشته باشند. 

   تعداد بازدید: 52
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1945    بازدید کنندگان دیروز: 2150    کل بازدید ها : 6,935,824
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد