• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 66
   کد: 214078
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳
   نایب رئیس شورای شهر مشهد خبرداد:

   پارکینگ پرستار تا پایان تیرماه به بهره‌برداری می‌رسد

   نایب رئیس شورای شهر مشهد گفت: پروژه احداث پارکینگ پرستار که از 3 سال قبل آغاز شده با صرف هزینه نهایی حدود ۵۰ میلیاردتومان، تا پایان تیرماه به بهره‌برداری خواهد رسید.
   پارکینگ پرستار تا پایان تیرماه به بهره‌برداری می‌رسد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حمیدرضا موحدی‌زاده در حاشیه جلسه کمیته نظارتی که در منطقه یک شهرداری برگزار شد، با بیان اینکه گسترش حمل‌ونقل پاک و حل معضلات ترافیکی به منظور غلبه بر آلودگی هوا و همچنین رفع کمبود پارکینگ یکی از اولویت‌های مدیریت شهری در دوره شورای پنجم بوده است، اظهارکرد: یکی از مهمترین موضوعات در این حوزه، فرهنگسازی در جهت استفاده از حمل‌ونقل پاک و طرح‌هایی است که در این راستا اجرایی می‌شود.

   وی در ادامه گفت: اگر فرهنگسازی لازم صورت گیرد، شهروندان پذیرای طرح‌های شهرداری شده و ضمن مشارکت، در جهت پیشبرد اهداف، از آنها حمایت می‌کنند.

   موحدی‌زاده با بیان اینکه خیابان‌های پرستار، عارف و در کل محدوده احمدآباد از قدیم بخاطر مطب‌های پزشکان و همچنان بیمارستان قائم با معضل کمبود جای پارک و ترافیک‌های سنگین مواجه بوده‌اند، افزود: برهمین اساس، از حدود 3 سال قبل پروژه پارکینگ پرستار در دستورکار شهرداری قرار گرفت.

   نایب رئیس شورای شهر مشهد همچنین خاطرنشان کرد: پروژه پارکینگ پرستار ۱۰هزار مترمربع زیربناء دارد که در 10 طبقه احداث شده که هزینه نهایی این پروژه حدود ۵۰ میلیاردتومان بوده است.

   موحدی‌زاده از پارکینگ پرستار به عنوان پارکینگی هوشمند یاد کرد که تا پایان تیرماه به بهره‌برداری خواهد رسید و گفت: طراحی پروژه به نحوی انجام شده که در آینده با تملک زمین‌های اطراف امکان توسعه آن وجود دارد.

   وی با بیان اینکه مدیریت شهری در این دوره مطالعاتی را برای پیاده‌راه کردن خیابان‌های عارف، محتشمی و پرستار آغاز کرده بود، گفت: تحقق این طرح مستلزم مطالعات گسترده‌تر و بررسی و پایش تبعات مثبت و منفی آن است که در دوره آینده مدیریت شهری میتواند ادامه یابد.
    

   تعداد بازدید: 66
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 721    بازدید کنندگان دیروز: 1822    کل بازدید ها : 6,919,739
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد