• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 41
   کد: 214053
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱
   نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد در حاشیه مراسم بهره‌برداری پروژه تجهیز و توسعه فضاهای ورزشی پارک ملت ویژه بانوان:

   تخصیص اعتبار برای توسعه زیرساخت‌های ورزش بانوان در شورای پنجم بی‌نظیر بوده است

   نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد از توجه ویژه شورای پنجم به تامین زیرساخت‌های ورزش بانوان سخن گفت و افزود: اعتبارات تخصیص یافته به این موضوع در این دوره کم نظیر بوده و بسیار خرسندیم که سرانه فضا های ورزشی بانوان در این 4 سال توسط مدیریت شهری توسعه یافته است .
   تخصیص اعتبار برای توسعه زیرساخت‌های ورزش بانوان در شورای پنجم بی‌نظیر بوده است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدحسین ودیعی در حاشیه مراسم بهره‌برداری پروژه تجهیز و توسعه فضاهای ورزشی پارک ملت ویژه بانوان با بیان اینکه یکی از شعارهای شاخص شورای پنجم و راهبردهای اساسی، «مشهد، شهر همگان،شهر هوشمند و شهر امید و زندگی» بوده است، اظهارکرد: بانوان نیمی از جمعیت شهر مشهد هستندو با توجه به نیازهای خاصی که در حوزه‌های زیرساختی ورزش برای این قشر عزیز احساس می‌شد، تصمیم گرفتیم در برخی از مکان‌ها، برای پاسخگویی به نیازهای ورزشی آنها تبعیض مثبتی قائل شویم و امکانات ومکان های ویژه ای را تخصیص دهیم که این مکان یکی از انهاست.

   ودیعی در ادامه گفت: توسعه فضای ورزشی ویژه بانوان در پارک ملت و همچنین احداث پردیس مادر و کودک در انتهای بلوار امامت وچندین پارک ویژه بانوان در سطح شهر از جمله پروژه‌هایی هستند که بخاطر همین نگاه و رویکرد، به بهره‌برداری رسیده و در اختیار شهروندان قرار گرفته‌اند.

   وی خاطرنشان کرد: بانوان باید بتوانند در محیطی امن ،راحت و مناسب به ورزش بپردازند واین یکی از نیازی ضروری آنهاست. ایجا د چنین فضاهایی برای پاسخگویی به این نیاز است.

   نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد از توجه ویژه شورای پنجم به تامین زیرساخت‌های ورزش بانوان سخن گفت و افزود: اعتبارات تخصیص یافته به این موضوع در این دوره کم نظیر بوده واکنون خرسندیم که بودجه سرانه ورزش بانوان در این 4 سال پیشرفت خوبی داشته است.

   تعداد بازدید: 41
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 739    بازدید کنندگان دیروز: 1822    کل بازدید ها : 6,919,757
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد