• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 105
   کد: 213388
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱
   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد در حاشیه افتتاح بوستان اردیبهشت مطرح کرد:

   شورای پنجم تمام توان و دقت و همیت خود را برای ارتقاء سرانه‌های مناطق کم‌برخوردار مصروف نمود

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد گفت: شورای پنجم شعار خاص و بدون پشتوانه عملی در خصوص حاشیه شهر نداد ولی در عمل تمام توان و انرژی و دقت و همیت خود را برای ارتقاء سرانه‌های این محدوده مصروف نمود.
   شورای پنجم تمام توان و دقت و همیت خود را برای ارتقاء سرانه‌های مناطق کم‌برخوردار مصروف نمود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی در حاشیه افتتاح پارک اردیبهشت با بیان اینکه این پروژه ۵ هکتاری که در خیابان مهریز واقع شده، فضای بسیار مناسبی برای شهروندان ساکن در شهرک شهید رجایی و خیابان‌های شهید معقول، شهید فولادی و شهرک شیرین است، اظهارکرد: ساماندهی این زمین در حاشیه شهر مشهد، یکی از اولویت‌هایی بود که از ابتدای فعالیت شورای پنجم در کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار مطرح شد؛ فضایی که با دیوارهای بلند چندین متری محصور شده بود و شرایط بسیار نامناسبی را ایجاد کرده بود.

   وی در ادامه گفت: با افتتاح و بهره‌برداری از پارک اردیبهشت، بیش از ۱۰۰ هزارنفر از شهروندان مشهدی به صورت مستقیم و حدود ۲۰۰ هزارنفر به صورت غیرمستقیم از آن بهره‌مند می‌شوند.

   فیضی با بیان اینکه این خلاء و کمبود سرانه فضای سبز مورد توجه شورای پنجم قرار گرفت و اعتبار لازم برای احداث پارک اردیبهشت به تصویب شورا رسید، افزود: بسیار خرسندیم که ۶ ماه قبل عملیات اجرایی پروژه آغاز شد و امروز شاهد بهره‌برداری از آن هستیم.

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد با اشاره به امکانات متنوع و کاملی که در پارک اردیبهشت پیش‌بینی شده است، ازجمله این امکانات می‌توان مسیر دوچرخه، کتابخانه، پارک ویژه کودک و زمین فوتبال، تصریح کرد: شورای پنجم شعار خاص و بدون پشتوانه عملی در خصوص حاشیه شهر نداد ولی در عمل تمام توان و انرژی و دقت و همیت خود را برای ارتقاء سرانه‌ها و پیشرفت این محدوده مصروف نمود و امروز سراسر مشهد مشحون از کار و تلاش و عمران و سازندگی است. 

   تعداد بازدید: 105
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2393    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,131,717
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد