• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 52
   کد: 213387
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱
   عضو شورای شهر مشهد در حاشیه افتتاح پارک اردیبهشت مطرح کرد:

   ارتقاء رفاه اجتماعی و بنیه اقتصادی ساکنان با بهره‌برداری از پارک اردیبهشت

   عضو شورای شهر مشهد گفت: بوستان اردیبهشت علاوه بر ارتقاء سطح رفاه اجتماعی، نقش بسزایی در بحث توانمندسازی ساکنان و ایجاد ارزش افزوده برای املاک آنها داشته که مایه خرسندی است.
   ارتقاء رفاه اجتماعی و بنیه اقتصادی ساکنان با بهره‌برداری از پارک اردیبهشت

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند در حاشیه مراسم افتتاح پارک اردیبهشت با بیان اینکه بسیار خرسندیم در منطقه‌ای کم‌برخوردار از مشهد، چنین فضای زیبا و کاملی به بهره‌برداری رسیده است، اظهارکرد: این پروژه و دستاورد ارزشمند برای ساکنان محدوده خیابان حر و شهرک‌های اطراف در سایه رویکرد تعاملی مدیریت شهری با دستگاه‌های مختلف محقق شد و امروز شاهد حضور پرشور شهروندان مشهدی در این فضا هستیم.

   بهاروند با اشاره به بازدیدی که پیشتر از عملیات اجرایی پروژه داشت، گفت: در آن زمان شاهد کودکان بسیاری بودیم که در خیابان و با شرایط خطرناکی دوچرخه‌سواری می‌کردند؛ برهمین اساس، با تاکید صورت گرفته، احداث مسیر دوچرخه در محیط پیرامونی پارک اردیبهشت در دستورکار مجریان طرح قرار گرفت و امروز شاهد عملیاتی شدن آن هستیم.

   عضو شورای شهر مشهد افزود: شورای پنجم درکنار پرداختن به مسائل عموم شهروندان مشهدی، توجه ویژه‌ای نسبت به مناطق کم‌برخوردار شهر داشت و جلوه این نگاه و رویکرد را شهروندان عزیز مشهدی در پروژه‌های متعدد شاهد هستند.

   بهاروند در پایان گفت: بوستان اردیبهشت علاوه بر ارتقاء سطح رفاه اجتماعی، نقش بسزایی در بحث توانمندسازی ساکنان و ایجاد ارزش افزوده برای املاک آنها داشته که مایه خرسندی است. 

   تعداد بازدید: 52
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1596    بازدید کنندگان دیروز: 4065    کل بازدید ها : 7,323,543
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد