• دوشنبه،20 اردیبهشت 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 40
   کد: 213128
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
   مدیرکل نظارت بر نگهداری و تعمیرات شهرداری مشهد در صد و بیست و نهمین جلسه علنی شورای شهر:

   ۴ سال پیاده‌رو‌سازی معابر مشهد در دوره پنجم، برابر با ۱۰ سال پیش از این بوده است

   مدیرکل نظارت بر نگهداری و تعمیرات شهرداری مشهد گفت: تا پایان این دوره از مدیریت شهری مجموعا ۲ میلیون و دویست هزار مترمربع پیاده‌رو‌سازی انجام خواهد شد که با در نظر گرفتن آغاز خدمت پیاده‌روسازی از سال ۸۸ می‌توان گفت در ۴ سال گذشته به اندازه ۱۰ سال قبل از این تاریخ، پیاده‌رو‌سازی صورت گرفته است.   ۴ سال پیاده‌رو‌سازی معابر مشهد در دوره پنجم، برابر با ۱۰ سال پیش از این بوده است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، بهنام خیاط امروز در صد و بیست و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر در خصوص میزان پیاده‌روسازی صورت گرفته در دوره پنجم مدیریت شهری مشهد، اظهار کرد: میزان معابری که به صورت کلی در سطح مشهد نیازمند پیاده روسازی بوده‌اند، 6 میلیون 500 مترمربع است که تا قبل از سال 97 یک میلیون و 200 مترمربع آن انجام شده است.

   وی با بیان اینکه میزان اعتبار در نظر گرفته برای بهسازی پیاده‌روهای سطح شهر در سال 97، 20 میلیارد تومان بوده، تاکید کرد: میزان آسفالت کشی انجام شده در این سال نیز 100 هزار مترمربع بوده است.

   مدیرکل نظارت بر نگهداری و تعمیرات شهرداری مشهد با بیان اینکه میزان پیاده رو سازی انجام شده در سال 98، 290 هزار میلیون مترمربع بوده است، تصریح کرد: این میزان با اعتبار 74 میلیارد تومانی صورت گرفته است.

   خیاط با اشاره به میزان پیاده‌روسازی در سال گذشته و افزایش هزینه های انجام این پروژه، بیان کرد: این میزان در این سال 250 هزار متر مربع با اعتبار 126 میلیارد تومان بوده است.
   وی با اشاره به پیش بینی ها تا انتهای سال جاری، خاطرنشان کرد: میزان عملیات پیاده‌روسازی در نظر گرفته شده تا پایان سال جاری 350 هزار متر مربع با اعتبار 262 میلیارد تومان است.

   خیاط ادامه داد: تا پایان این دوره از مدیریت شهری مجموعا 2 میلیون و دویست هزار متر مربع پیاده رو سازی انجام خواهد شد که با در نظر گرفتن آغاز خدمت پیاده رو سازی از سال 88 می توان گفت در 4 سال گذشته به اندازه 10 سال قبل از این تاریخ، پیاده رو سازی صورت گرفته است. 

   منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد

   تعداد بازدید: 40
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 448    بازدید کنندگان دیروز: 4697    کل بازدید ها : 6,530,849
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد