• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 109
   کد: 212323
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷
   عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد در مراسم افتتاح پایانه اتوبوسرانی خواجه‌ربیع مطرح کرد:

   شورای پنجم عقب‌‍ماندگی‌های تاریخی شهر مشهد را جبران کرده است/ رشد 8 درصدی اقتصاد شهر مشهد

   عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد گفت: محدوده خواجه‌ربیع و مهر مادر و جاده کلات و دیگر مناطق کم‌برخوردار شهر مشهد از عقب افتادگی تاریخی رنج می‌برند ولی شورای پنجم و مدیریت شهری در این دوره توانسته که بخشی از این عقب‌افتادگی‌های تاریخی را جبران کند؛ همچون بهره‌برداری از پل ابوطالب که شهرک قدس را از بن‌بست چندین و چندساله خارج کرد.
   شورای پنجم عقب‌‍ماندگی‌های تاریخی شهر مشهد را جبران کرده است/ رشد 8 درصدی اقتصاد شهر مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، شهناز رمارم امشب و در مراسم افتتاح پایانه اتوبوسرانی خواجه‌ربیع، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، اظهارکرد: بسیار خرسندیم که در این شب میمون و مبارک، شهرداری توانست این پایانه زیبا را در 7 سکو، ویژه 14 پایانه به افتتاح و بهره‌برداری برساند.

   وی ضمن ابراز خرسندی از اینکه ۵ خط از خطوط این پایانه به روستاهای حریم شهر مشهد سرویس‌دهی می‌کنند، گفت: شهروندان مشهدی، از نقاط مختلف، اموات خود را در خواجه ربیع دفن می‌کنند، از سوی دیگر تعدادی از پیکرهای پاک و مطهر شهدا نیز در این آرامستان به خاک سپرده شده است، لذا خدمات پایانه اتوبوسرانی خواجه ربیع مشمول حال عموم شهروندان مشهدی است.

   رمارم در ادامه افزود: متاسفانه در گذشته، بویژه مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال، شاهد نابسامانی‌هایی در این پایانه بودیم که بدون شک با بهره‌داری از این پایانه، مسائل و مشکلات برطرف خواهد شد.

   عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد با بیان اینکه دسترسی همگانی به حمل‌ونقل عمومی یکی از حقوق مصرح شهروندی است، تصریح کرد: در عین حال ایجاد زیرساخت‌های این حوزه در شرایط اقتصادی کنونی، اقدام بسیار دشواری است ولی شهرداری مشهد با حمایت‌ها و تکیه بر سیاست‌های شورای پنجم هیچگاه از اجرای پروژه‌های عمرانی و خدمات‌رسانی به مردم غافل نبوده و پیوسته درصدد توسعه و رشد اقتصادی شهر برآمده که براساس آمار موفق نیز بوده و 8 درصد رشد داشته است؛ این رشد اقتصادی یعنی کار و تلاش و خدمت.

   رمارم در ادامه گفت: محدوده خواجه‌ربیع و مهر مادر و جاده کلات و دیگر مناطق کم‌برخوردار شهر مشهد از عقب افتادگی تاریخی رنج می‌برند ولی شورای پنجم و مدیریت شهری در این دوره توانسته که بخشی از این عقب‌افتادگی‌های تاریخی را جبران کند؛ همچون بهره‌برداری از پل ابوطالب که شهرک قدس را از بن‌بست چندین و چندساله خارج کرد. 

   تعداد بازدید: 109
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 333    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,494
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد