• دوشنبه،23 فروردین 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 49
   کد: 212218
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶
   نایب رئیس کمیسیون خدمات‌شهری شورای شهر مشهد در آیین افتتاح ایستگاه ۵۳ آتش‌نشانی و بهره‌برداری از ۸ دستگاه خودرو عملیاتی سنگین:

   مشهد نیازمند 66 ایستگاه آتش‌نشانی است

   نایب رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای شهر مشهد گفت: مشهد برای رسیدن به استانداردها نیازمند 66 ایستگاه آتش‌نشانی است و امیدواریم بتوانیم طی ماه‌های آتی 4 ایستگاه دیگر را به بهره‌برداری برسانیم.
   مشهد نیازمند 66 ایستگاه آتش‌نشانی است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، علیرضا شهریاری در آیین افتتاح ایستگاه ۵۳ آتش‌نشانی و بهره‌برداری از ۸ دستگاه خودرو عملیاتی سنگین، ضمن تبریک فرارسیدن اعیاد شعبانیه، اظهارکرد: در این ماه، مناسبت‌های ارزشمندی چون میلاد امام‌حسین(ع) را داریم؛ امام حسین(ع)، سرداز آزادگی بود و راه آزاده‌مردی را به ما نشان داده است.

   شهریاری در ادامه با تبریک روز شهردار، گفت: شهید باکری، الگوی مناسبی برای همه ماست و شهرداران محترم نیز باید پیرو این عزیز باشند.

   وی ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های شهردار مشهد برای احیای شهر امام مهربانی‌ها، افزود: شورای پنجم پیوسته نسبت به شهردار و مدیریت شهری رویکرد حمایتی داشته و عزم خود را جزم کرده‌ایم تا به تعهداتی که به شهروندان دادیم، عمل کنیم.

   شهریاری با بیان اینکه شهر مشهد نیازمند 66 ایستگاه آتش‌نشانی است تا به استانداردها برسد، تصریح کرد: رسیدن به استاندردها یکی از رویکردهای اصلی شورای پنجم بوده و برهمین اساس، در بودجه سال 1400، 88 میلیاردتومان به منظور تجهیز و راه‌اندازی ایستگاه‌ها اختصاص یافته است.

   عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد گفت: در سال 1400 سعی خواهیم کرد که 4 ایستگاه آتش‌نشانی احداث کنیم.

   شهریاری با بیان اینکه بهره‌برداری از ایستگاه 53 آتش‌نشانی موجب تسریع در عملیات و خدمات‌رسانی به محدوده می‌شود، افزود: امیدواریم با همدلی و تعامل بتوانیم موفقیت‌های مدیریت شهری را استمرار ببخشیم و به تعهدات خود نسبت به مردم عمل کنیم.

    

   تعداد بازدید: 49
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1249    بازدید کنندگان دیروز: 2072    کل بازدید ها : 6,432,720
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد