• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 84
   کد: 212052
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در آیین بهره‌برداری از تقاطع غیرهمسطح نخودک (ابوطالب):

   یکی از حادثه‌خیزترین نقاط شهر مشهد ایمن شد

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد گفت: محدوده انتهایی بلوار ابوطالب و چراغچی 13 یکی از نقاط حادثه خیز مشهد بوده و هرساله تلفات بسیاری داشتیم که بدون شک بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح نخودک(ابوطالب)، ضمن ایمن‌سازی تردد، موجب رونق این منطقه کم‌برخوردار نیز شده است.
   یکی از حادثه‌خیزترین نقاط شهر مشهد ایمن شد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، سیدمسعود ریاضی در حاشیه آیین بهره‌برداری از تقاطع غیرهمسطح نخودک (ابوطالب) با بیان اینکه این محور یکی از شریان‌های اصلی منتهی به بزرگراه شهید چراغچی بود که دسترسی نداشت، اظهارکرد: بسیار خرسندیم که امروز شاهد اتصال دوطرف بزرگراه به یکدیگر هستیم و یکی از اصلی‌ترین مشکلات ترافیکی منطقه با این پروژه برطرف می‌شود.

   وی در ادامه گفت: این محدوده یکی از نقاط حادثه خیز مشهد بوده و هرساله تلفات بسیاری داشتیم که بدون شک بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح نخودک(ابوطالب)، ضمن ایمن‌سازی تردد، موجب رونق این منطقه کم‌برخوردار نیز شده است.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد، پروژه تقاطع غیرهمسطح نخودک را یکی از ده‌ها پروژه عمرانی دانست که در دوره شورای پنجم کلنگ‌زنی شده و در همین دوره نیز به بهره‌برداری رسیده است، افزود: این پروژه مصداق بارز جمله «به عمل کار برآید» است.

   ریاضی در پایان صحبت‌های خود از تلاش مجدانه شهرداری مشهد و معاونت عمرانی شهرداری در بحث پیشبرد عملیات اجرایی پروژه‌های مختلف تشکر کرد.

   تعداد بازدید: 84
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 232    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,393
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد