• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 111
   کد: 211884
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد در بازدید از جمعه بازار شهید شوشتری:

   شهرداری مشهد درحال تکمیل زیرساخت‌ها و رفع نواقص جمعه‌بازار شهید شوشتری است

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد گفت: شیوع کرونا و کاهش مراجعات شهروندان به جمعه بازار شهید شوشتری، فرصت بسیار خوبی برای نقایص و تسهیل شرایط پیش روی شهرداری قرار داد و خوشبختانه اقدامات خوبی چون فراهم آوردن مبلمان مناسب و تامین روشنایی و سیستم صوتی و ... درحال انجام است.
   شهرداری مشهد درحال تکمیل زیرساخت‌ها و رفع نواقص جمعه‌بازار شهید شوشتری است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی در حاشیه بازدید از جمعه بازار احداثی در جاده شهرک شهید شوشتری، اظهارکرد: موضوع انتقال جمعه بازار میامی، واقع در مفتح شرقی، از نخستین روزهای فعالیت شورای پنجم مورد توجه مدیریت شهری قرار گرفت.

   وی با بیان اینکه پیشتر مطالعات مختلف و متعددی برای جابجایی جمعه‌بازار انجام شده بود که بی‌‎پاسخ مانده بودند، گفت: واقع شدن در بافت مسکونی و موقعیت مکانی نامناسب، نارضایتی‌های متعددی را برای ساکنان محدوده ایجاد کرده بود و لذا، در این دوره عزم جدی برای جابجایی جمعه بازار کردیم.

   فیضی در ادامه افزود: براساس همین دغدغه‌مندی، در 6 ماهه نخست فعالیت شورای پنجم، سایت و مکان جدید جمعه بازار در زمینی به مساحت بیش از 6 هکتار پیش‌بینی شد و سرانجام در نیمه فروردین 1397 جمعه بازار به نقطه جدید خود منتقل شد.

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد با بیان اینکه پس از انتقال، نیازمندی‌ها و نقایصی آشکار شد که راه دسترسی و تدارکات آن از جمله موارد مهم بود، تصریح کرد: شیوع کرونا و کاهش مراجعات شهروندان فرصت بسیار خوبی برای رفع نقایص و تسهیل شرایط فراهم کرد؛ به نحوی که در کنار عرشه پل قدیمی کشف‌رود، پل دیگری اضافه شد تا عرض آن دوبرابر شود و جاده امتداد التیمور نیز تعریض شد که عرض آن مازاد بر نیاز فعلی هم هست.

   فیضی افزود: امیدواریم با رفع برخی از تاسیسات معارض و همکاری شرکت برق به زودی شاهد افتتاح جمعه بازار شهید شوشتری با امکانات مختلف همچون روشنایی و مبلمان مناسب و ... باشیم.

    

   تعداد بازدید: 111
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 304    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,465
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد