• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 142
   کد: 211042
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵
   رئیس کمیته نظارتی شماره 2 شورای شهر مشهد در بازدید از پروژه‌های عمرانی منطقه 10:

   پیشرفت پروژه‌های منطقه در قیاس با 2 ماه قبل کاملا مشهود است/ امیدواریم پروژه‌ها در موعد مقرر و مطابق با برنامه زمان‌بندی به بهره‌برداری برسند

   رئیس کمیته نظارتی شماره 2 شورای شهر مشهد گفت: پیشرفت پروژه‌های عمرانی سطح منطقه 10 اعم از کال زرکش، بازگشایی مسیر شهرک رازی و ... در قیاس با بازدیدی که دو ماه قبل داشتیم کاملا مشهود است و امیدواریم پروژه‌های فعال براساس برنامه‌ زمان‌بندی و حتی زودتر از موعد به بهره‌برداری برسند.
   پیشرفت پروژه‌های منطقه در قیاس با 2 ماه قبل کاملا مشهود است/ امیدواریم پروژه‌ها در موعد مقرر و مطابق با برنامه زمان‌بندی به بهره‌برداری برسند

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی منطقه 10 شهرداری مشهد با بیان اینکه بازدیدهای اعضای شورای در راستای رسالت و وظیفه نظارتی شورا نسبت به عملکرد شهرداری در حوزه‌های مختلف انجام می‌شود، اظهارکرد: براساس همین مهم، امروز بازدیدی از پروژه‌های عمرانی منطقه 10، اعم از بازگشایی مسیر شهرک رازی، مجموعه خدمات خودرویی آسکوپارس و تعریض بزرگراه آزادی داشتیم.

   وی در ادامه گفت: مجتمع خدمات خودرویی آسکوپارس ویژه ساماندهی مشاغل مزاحم طراحی شده و عملیات اجرایی آن درحال اجراست؛ سایر پروژه‌ها نیز خوشبختانه از سرعت خوب و مناسبی برخوردار بودند که نویدبخش روزهای روشن و رضایتبخشی برای شهروندان مشهدی و زائران بارگاه منور رضوی است.

   بهاروند اشاره‌ای هم به عملیات بهسازی و دیوارکشی کال زرکش داشت و افزود: خوشبختانه این پروژه هم در قیاس با بازدیدی که 2 ماه قبل داشتیم، از پیشرفت قابل قبولی برخوردار بوده که براساس گزارش ارائه شده، بخشی از پروژه انتهای سال جاری و بخش دیگر نیز اوایل سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

   رئیس کمیته نظارتی شماره 2 شورای شهر مشهد اظهار امیدواری کرد که پروژه‌های عمرانی فعال در سطح منطقه 10 براساس برنامه زمان‌بندی از پیش تعیین شده تکمیل و به بهره‌برداری برسند.

   بهاروند گفت: از شهرداری منطقه نیز خواسته شد تا تمهیدات لازم برای تسریع در پیشرفت پروژه‌ها و بهره‌مندی سریعتر شهروندان از آنها را فراهم آورد.

    

    

   تعداد بازدید: 142
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1572    بازدید کنندگان دیروز: 4065    کل بازدید ها : 7,323,519
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد