• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 123
   کد: 211041
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵
   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی منطقه 10:

   حل معضلات اجتماعی و زیست‌محیطی و ارتقاء سرانه فضای سبز با تکمیل عملیات بهسازی کال زرکش

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد گفت: در محدوده کال زرکش پیشتر شاهد آب گرفتی در فصول بارندگی و ایجاد مسائل و مشکلات مختلف اجتماعی و زیست‌محیطی برای ساکنان بودیم؛ پروژه‌ای که در حال اجراست، علاوه بر حل این مسائل و معضلات، نقش مهمی هم در زیباسازی محیطی خواهد داشت چراکه در دوطرف کال فضای سبز خطی احداث می‌شود.
   حل معضلات اجتماعی و زیست‌محیطی و ارتقاء سرانه فضای سبز با تکمیل عملیات بهسازی کال زرکش

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی سطح منطقه 10 شهرداری مشهد با بیان اینکه خوشبختانه پروژه‌های متعددی در زمینه های مختلف و گوناگون در سطح منطقه درحال اجراست، اظهارکرد: از جمله این پروژه‌های میتوان به بازگشایی محور انتهای شهرک رازی و همچنین تعریض کندرو شاهد تا ابتدای این شهرک اشاره داشت.

   وی در ادامه صحبت‌های خود به پروژه بهسازی و دیوارکشی کال زرکش اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در قیاس با بازدید حدود 2 ماه گذشته، پیشرفت فیزیکی پروژه رضایت‌بخش است.

   فیضی با بیان اینکه این بازدیدها به منظور رصد پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها و وضعیت اعتباری آنها در برنامه قرار گرفته است، افزود: منطقه 10 شهرداری مشهد در بخش‌هایی دارای پهنه‌های کم‌‎برخوردار و پیرامونی بوده که کال زرکش هم در همین بافت واقع شده است و امیدواریم با مناسب‌سازی و جداره‌سازی آن شرایط بهتری رقم بخورد.

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: در محدوده کال زرکش پیشتر شاهد آب گرفتی در فصول بارندگی و ایجاد مسائل و مشکلات مختلف اجتماعی و زیست‌محیطی برای ساکنان بودیم؛ پروژه‌ای که در حال اجراست، علاوه بر حل این مسائل و معضلات، نقش مهمی هم در زیباسازی محیطی خواهد داشت چراکه در دوطرف کال فضای سبز خطی احداث می‌شود.

   فیضی در پایان با بیان اینکه پروژه بهسازی و دیوارکشی کال زرکش بیش از 65 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، گفت: امیدواریم این پروژه را بتوان در اوایل سال 1400 به بهره‌برداری رساند.

   تعداد بازدید: 123
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 378    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,539
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد