• چهارشنبه،10 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 102
   کد: 210917
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
   عضو شورای شهر مشهد در آیین بهره‌برداری از پایانه اتوبوسرانی شهید جوان مطرح کرد:

   پیوستگی مدهای حمل‌ونقلی قطارشهری و اتوبوس با بهره‌برداری از پایانه شهید جوان

   عضو شورای شهر مشهد گفت: یکی از شروط مهم برای تشویق شهروندان به استفاده از حمل‌ونقل عمومی، ایجاد پیوستگی بین مدهای حمل‌ونقلی است که پایانه شهید جوان به خوبی این مهم را محقق می‌کند.
   پیوستگی مدهای حمل‌ونقلی قطارشهری و اتوبوس با بهره‌برداری از پایانه شهید جوان

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند در آیین بهره‌برداری از پایانه اتوبوسرانی شهید جوان با بیان اینکه شورای شهر مشهد و مدیریت شهری از ابتدای فعالیت خود پیوسته سعی داشته تا مردم را به استفاده از ناوگان حمل‌ونقل عمومی تشویق و ترویج نماید، اظهارکرد: یکی از شروط تحقق این مهم، پیوستگی بین مدهای حمل‌ونقلی است.


   وی پایانه شهید جوان را پایانه بسیار زیبا و مجهزی دانست و گفت: این پایانه از نظر موقعیت مکانی نیز از شرایط بسیار مناسبی برخودار بوده و پیوستگی بین قطارشهری و اتوبوسرانی را فراهم می‌کند.

   عضو شورای شهر مشهد با اشاره به تعامل سازنده‌ای که بین سازمان اتوبوسرانی و اهالی شهرک شهید طالقانی و همچنین دانشگاه‌ شهید منتظری برای احداث این پایانه شکل گرفت، تصریح کرد: نشست‌ها و بازدیدهای مختلفی نیز از محل پروژه در زمان احداث داشتیم و پای دغدغه‌ها و صحبت‌های اهالی و همینطور دانشگاه نشستیم.

   بهاروند با بیان اینکه با مدنظر قراردادن همین دغدغه‌ها، سعی بر کاهش و رفع آنها داشتیم، گفت: یکی از مسائل مطرح شده تعداد خطوط بود که از ۱۱ خط به ۹ خط کاهش یافت و به منظور عدم مزاحمت برای دانشگاه، عایق صدا نصب شده و تصمیمات لازم برای دوربرگردان نیز اتخاذ گردیده است.

   وی در ادامه صحبت‌های خود تاکید کرد: همانگونه که پیشتر به اهالی شهرک طالقانی وعده داده بودم، یک ماه پس از افتتاح پایانه مجدد با آنها نشست و گفتگویی خواهم داشت تا دغدغه‌هایی که پیش اط بهره‌برداری داشتند، بررسی شود.

   بهاروند ضمن تقدیر از پیگیری‌های مجدانه مسائل مختلف شهری از سوی شورای اجتماعی محله طالقانی، به افتتاح مسیر دسترسی خلج به کوشش هم اشاره داشت و گفت: امروز شاهد دو افتتاح مهم در شهر مشهد بودیم؛ اقدامات ارزنده مدیریت‌ شهری به‌ویژه در حوزه عمرانی نباید نادیده گرفته شود.

   وی در پایان تصریح کرد: پایانه شهید جوان، پانزدهمین پایانه متمرکز مشهدمقدس است که علاوه بر تسهیل تردد، امنیت آنها را هم ارتقاء می‌بخشد. 

   تعداد بازدید: 102
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2682    بازدید کنندگان دیروز: 5669    کل بازدید ها : 7,132,006
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد