• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 90
   کد: 210732
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در بازدید از برخی پروژه‌های عمرانی:

   پیش‌بینی 3.3 کیلومتر مسیر سلامت در رودپارک چهل‌بازه/ تقاطع چهارسطحی آزادگان با چشم‌انداز مناسب به بهره‌برداری می‌رسد

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد با بیان اینکه رودپارک چهل‌بازه در دو فاز درحال اجراست که برای هر فاز دو دریاچه پیش‌بینی شده و تا 15 مرداد ماه به بهره‌برداری کامل خواهد رسید، گفت: در این پروژه 3300 متر مسیر سلامت نیز پیش‌بینی شده که فضای بسیار ارزشمندی است.
   پیش‌بینی 3.3 کیلومتر مسیر سلامت در رودپارک چهل‌بازه/ تقاطع چهارسطحی آزادگان با چشم‌انداز مناسب به بهره‌برداری می‌رسد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، سیدمسعود ریاضی در حاشیه بازدید امروز خود از پروژه رودپارک چهل‌بازه با بیان اینکه پروژه تاکنون پیشرفت مناسبی داشته است، اظهارکرد: البته مشکلاتی همچون کمبود سیمان وجود دارد که با زحمت و تلاش مجریان پروژه درحال برطرف شدن است؛ با توجه به مناسب بودن شرایط جوی، فرصت بسیار خوبی برای فعالیت‌های عمرانی فراهم شده که امیدواریم موجب تسریع پیشرفت پروژه شود.

   وی در ادامه گفت: درحال حاضر رودپارک چهل‌بازه در دو فاز درحال اجراست که برای هر فاز دو دریاچه پیش‌بینی شده است.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد با بیان اینکه بخشی از پروژه قبل از عید نوروز و بخش دیگر تا 15 مرداد ماه به بهره‌برداری کامل خواهد رسید، تصریح کرد: در این پروژه 3300 متر مسیر سلامت نیز پیش‌بینی شده که فضای بسیار ارزشمندی است.

   ریاضی با اشاره به پارک ایرانی تعبیه شده در این پروژه، گفت: سرعت اجرای پروژه بسیار خوب بوده و پیمانکار حداکثر ماشین‌آلات خود را در پروژه به کار گرفته و کار با کیفیت قابل قبولی درحال پیش رفتن است.

   یکی از نکات جالب توجه امروز، همزمانی بازدید سرزده شهردار با بازدید رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر از پروژه رودپارک چهل‌بازه بود و ریاضی در این خصوص اظهارکرد: به‌عنوان نماینده مردم مشهد در شورای شهر، از شهردار کمال تقدیر و تشکر را دارم چراکه وقت خوبی در پروژه‌ها می‌گذارد و بازدیدهای سرزده مستمر از پروژه‌های مختلف در برنامه خود دارد.

   ریاضی در ادامه بازدیدی هم از تقاطع 4سطحی آزادگان داشت و گفت: یکی از دغدغه‌های شهردار، چشم‌انداز مناسب پل برای خودروهای ترددکننده است.

   وی همچنین تصریح کرد: نحوه پیشرفت پل و اقداماتی که در این پروژه باید انجام شود، اعم از فضای سبز، آسفالت و تامین مصالح امروز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

   تعداد بازدید: 90
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 254    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,415
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد