• چهارشنبه،06 بهمن 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 104
   کد: 210493
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱
   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد در مراسم افتتاح اولین دوسالانه ملی نقاشی شاهنامه فردوسی:

   اقدامات حوزه فرهنگی و اجتماعی طی 3 سال اخیر، اقداماتی بی‌نظیر و بی‌بدیل بوده است

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد گفت: اقداماتی که این روزها در حوزه فرهنگی و اجتماعی شهر مشهد شکل گرفته، اقداماتی بی‌نظیر، بی‌بدیل و برخی نیز کم‌نظیر بوده و ریل‌گذاری‌ها و پایه‌گذاری‌های صورت گرفته به نحوی است که کارآمدی و اثربخشی آن را آیندگان به نیکی قضاوت خواهند کرد.
   اقدامات حوزه فرهنگی و اجتماعی طی 3 سال اخیر، اقداماتی بی‌نظیر و بی‌بدیل بوده است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احسان اصولی در مراسم افتتاح اولین دوسالانه ملی نقاشی شاهنامه فردوسی ضمن تبریک پیش رو بودن آغاز دهه مبارک فجر و میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، اظهارکرد: از تمامی همکاران سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد که نجیبانه و مسرانه، اهداف و سیاست‌ها و برنامه‌های تبیین شده از سوی شورای شهر و کمیسیون فرهنگی و اجتماعی را دنبال می‌کنند، کمال تقدیر و تشکر را داریم.

   وی با بیان اینکه اقداماتی که این روزها در حوزه فرهنگی و اجتماعی شهر مشهد شکل گرفته، اقداماتی بی‌نظیر، بی‌بدیل و برخی نیز کم‌نظیر است، گفت: ریل‌گذاری‌ها و پایه‌گذاری‌های صورت گرفته به نحوی است که کارآمدی و اثربخشی آن را آیندگان به نیکی قضاوت خواهند کرد.

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد در ادامه با اشاره به دوسالانه ملی نقاشی شاهنامه فردوسی، افزود: این نمایشگاه یکی از اقداماتی بوده که براساس سیاست‌‌گذاری‌های شورای پنجم به اجرا درآمده و شایسته تقدیر است.

   اصولی با بیان اینکه اثر اقدامات و سیاست‌گذاری‌های فرهنگی را در دهه‌ها و صده‌ها می‌توان یافت، تصریح کرد: آنچه از ابتدای فعالیت شورای پنجم تاکنون پایه‌گذاری شده، آثار و نتایج خود را در سال‌های آینده نشان می‌دهد و خیر و برکات آن شامل حال مردم می‌شود.

   تعداد بازدید: 104
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 147    بازدید کنندگان دیروز: 3159    کل بازدید ها : 7,334,810
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد