• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 86
   کد: 210387
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷
   عضو شورای شهر مشهد در بازدید از کارگاه تولید کاپشن برای نیروهای پاکبان شهرداری:

   سلامت جانی کارگران خدمات شهری، بویژه در شب‌ها باید مورد توجه قرار گیرد

   عضو شورای شهر مشهد گفت: خدمات‌رسانی این نیروهای زحمتکش و خدوم، به شکل 24 ساعته انجام می‌شود و برهمین اساس، حفظ سلامت آنها بویژه در شب‌ نکته مهمی بود که مورد توجه شهرداری قرار گرفت و طرح جدیدی ارائه شده که لباس‌های مجهز به چراغ‌های LED است و ضامن امنیت و سلامت کارگران خواهد بود.
   سلامت جانی کارگران خدمات شهری، بویژه در شب‌ها باید مورد توجه قرار گیرد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند در حاشیه بازدید از کارگاه تولید کاپشن ویژه نیروهای پاکبان شهرداری مشهد با بیان اینکه این بازدید در راستای وظایف نظارتی شورای شهر و همچنین تسهیلاتی که پیشتر برای نیروهای شهرداری، بویژه کارگران حوزه خدمات‌شهری، دیده شده، در برنامه قرار گرفت، اظهارکرد: موضوع تولید البسه مناسب برای پاکبانان و نیروهای خدمات شهری در گذشته به صورت پراکنده انجام می‌شد ولی امروز این مهم ساماندهی شده و به شکل منسجم دنبال می‌شود که سبب شده تولیداتی با کیفیت بهتر و مطلوب‌تر را شاهد باشیم.

   وی در ادامه به اهمیت تامین ایمنی پاکبانان در زمان فعالیت، بویژه در شب‌ها اشاره کرد و گفت: خدمات‌رسانی این نیروهای زحمتکش و خدوم، به شکل 24 ساعته انجام می‌شود و برهمین اساس، حفظ سلامت آنها بویژه در شب‌ نکته مهمی بود که مورد توجه شهرداری قرار گرفت و طرح جدیدی ارائه شده که لباس‌های مجهز به چراغ‌های LED است و ضامن امنیت و سلامت کارگران خواهد بود.

   بهاروند با اشاره به رویکرد حمایتی شورای پنجم نسبت به کارگران بخش‌های مختلف، بویژه حوزه خدمات‌شهری، افزود: برهمین اساس، با اعتبارات مصوب، بسته‌های حمایتی نیز ویژه این عزیزان تاکنون درنظر گرفته شده که در مناسبت‌های مختلف توزیع می‌شود.

   وی همچنین با اشاره به برخی کارگران که دارای معلولیت هستند و یا عضوی از اعضای خانواده آنها دچار معلولیت است، تصریح کرد: شورای شهر مشهد، تسهیلات و حمایت‌هایی نیز ویژه این نیروهای خدوم لحاظ کرده تا کمک حال آنها باشد.

   تعداد بازدید: 86
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 695    بازدید کنندگان دیروز: 2073    کل بازدید ها : 7,344,118
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد