• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 99
   کد: 210292
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵
   عضو شورای شهر مشهد در حاشیه بازدید از منطقه 5 شهرداری:

   گره‎‌های مناطق با تعامل شهرداری و شورای اجتماعی محلات باز می‌شوند

   عضو شورای شهر مشهد گفت: شهرداری در تعامل با شوراهای اجتماعی محلات که برخاسته از ساکنان بومی هر محله هستند، می‌توانند موجب تسهیل گره‌گشایی از مسائل شهری شوند.
   گره‎‌های مناطق با تعامل شهرداری و شورای اجتماعی محلات باز می‌شوند

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، غلامحسین صاحبی در حاشیه بازدید از سطح منطقه 5 با بیان اینکه این منطقه به دلیل پهنه‌های مختلفی که از ان برخوردار بوده، از ظرفیت مناسبی برای رشد و توسعه برخوردار است، اظهارکرد: خوشبختانه طی سال‌های اخیر رشد و توسعه خوبی هم اتفاق افتاده و سرمایه‌گذاران مختلفی برای ساخت‌وساز ورود کرده‌اند.

   وی در ادامه گفت: البته در کنار این مزیت‌ها، آسیب‎هایی هم در حوزه حاشیه شهر منطقه 5 داریم و یکی از نکات مهم و حائز اهمیت، بازگشایی معابری چون شفیعی، آوینی و کرامت است.

   صاحبی در ادامه به بازگشایی بلوار آوینی که در گذشته عملیات اجرایی آن آغاز شده بود، پرداخت و افزود: در این عقب‌نشینی حدود 40 پلاک پای کار آمدند و ساکنان نیز همراهی خوبی با مدیریت شهری داشند؛ متاسفانه در فرآیند تشکیل پرونده و صدور پایانکار وقفه ایجاد شده که سرانجام پس از 5 سال به سرانجام نرسیده و نارضایتی مردمی به همراه داشته است.

   عضو شورای شهر مشهد با بیان اینکه امیدواریم زودتر بتوانیم در خصوص این موضوع به جمع‌بندی برسیم، تصریح کرد: در جلسه امروز قرار شد که شهرداری در تعامل با کارگزار منطقه و اهالی گفتگو و مشکلات پرونده را بررسی و احصاء کنند تا در نهایت پس از ارسال پیشنهادات به شورای شهر و شهرداری مرکز، به راهکاری مناسب برای صدور پایانکار ساختمانی برسیم.

   صاحبی در پایان گفت: شهرداری در تعامل با شورای محلات که شهروندان و ساکنان بومی عضو آن هستند و همچنین بهره‌گیری از ظرفیت محلات می‌توان به بازشدن گره‌‎های منطقه کمک کرد؛ بدون شک تقویت شوراهای محلات میتواند به بهبود شرایط کمک کند.

   تعداد بازدید: 99
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2030    بازدید کنندگان دیروز: 2150    کل بازدید ها : 6,935,909
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد