• سه شنبه،05 بهمن 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 146
   کد: 210262
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴
   در یکصد و نود و سومین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد؛

   طرح اطلس محله ما رونمایی شد

   طرح اطلس محله ما، شامل نیازهای احصاء شده از شهروندان محلات مختلف شهر مشهد تهیه و در جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر رونمایی شد.
   طرح اطلس محله ما رونمایی شد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احسان اصولی در یکصد و نود و سومین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد با بیان اینکه حوزه اجتماعی مدیریت شهری در این دوره فضای مشارکت شهروندان در اداره شهر را به بهترین شکل ایجاد کرده و این ریل‌گذاری در کشور بی‌نظیر است، اظهارکرد: خارج از هرگونه هیاهو و کار نمایشی و روبنایی این مهم را دنبال کردیم و اکنون به نتیجه رسیده است.

   وی با بیان اینکه طرح محله ما از سال 97 فعال و تاکنون 143 پروژه در قالب این طرح اجرایی شده است، گفت: 40 پروژه نیز که در قالب این طرح تعریف شده، اقدامات اجرایی آن در نوروز 1400 انجام می‌شود.
   وی در ادامه با اشاره به اطلس محله ما، افزود: این اطلس نیازها را به تفکیک مناطق احصاء کرده و برای تمام محلات تهیه شده است و در آن دو نوع دسته‌بندی موضعی و موضوعی داریم.

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد در ادامه گفت: اعتبار عمرانی 5 درصدی شوراهای اجتماعی محلات که در دوره گذشته مصوب شده بود، حتی یک ریال هم تخصیص پیدا نکرد؛ خوشبختانه از سال 1397 تاکنون فرآیند اعتبار آغاز و هرساله این روند اعتباری بهتر شد و اتفاق بی‌نظیری رقم خورد.

   اصولی با بیان اینکه جنس کار فرهنگی و اجتماعی متفاوت از کارهای عمرانی است، افزود: خروجی و ثمره فعالیت‌های حوزه فرهنگی در گذر زمان بروز و ظهور پیدا می‌کند.

   وی خاطرنشان کرد: به واسطه سیاست و رویکرد اجتماعی مدیریت شهری در دوره شورای پنجم، شهروندان مشهدی دریچه‌ای جدید از فرصت مشارکت را به روی خود می‌بینند؛ مبنا و اساسی قابل دفاع، فارغ از همه بی‌انصافی‌ها شکل گرفته و آیندگان اقدامات را قضاوت خواهند کرد. البته به جوسازی‌های مغرضین کار نخواهیم داشت. 

   کلید واژه ها: محله ما - شورای شعر - مشهد - اصولی -
   تعداد بازدید: 146
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2978    بازدید کنندگان دیروز: 3356    کل بازدید ها : 7,334,482
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد