• چهارشنبه،06 بهمن 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 70
   کد: 210108
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
   عضو شورای شهر مشهد در بازدید از احداث پایانه شهید جوان:

   رضایت مردم، اساس تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری‌های شورای شهر است

   عضو شورای شهر مشهد گفت: اعضای شورای شهر نماینده مردم هستند و برهمین اساس پیوسته سعی می‌کنیم تا تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری‌ها به نحوی باشد که سود و منفعت شهروندان و شهر را بهمراه داشته باشد.
   رضایت مردم، اساس تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری‌های شورای شهر است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند در حاشیه بازدید از مراحل احداث پایانه شهید جوان به گفتگو با ساکنان این محدوده پرداخت و اظهارکرد: دو ماه پیش جلسه‌ای با اهالی این محدوده و ساکنان شهرک طالقانی برگزار کردیم و درخواست‌ها و مطالبات خود را مطرح نمودند.

   وی همچنین گفت: امروز هم فرصتی فراهم آمد تا با اهالی و ساکنان مجدد صحبتی داشته باشیم؛ یکی از خواسته‌ها و مطالبات، مربوط به دوربرگردان و همچنین کاهش خطوط پایانه بود که قول های مساعدی در این خصوص داده شد تا کمترین معضل و مشکل برای مردم ایجاد شود.

   بهاروند در ادامه با بیان اینکه اگر به دنبال گسترش حمل‎ونقل عمومی و کاهش آلودگی هوا و بهبود وضعیت ترافیک هستیم، باید مد‌های حمل‌ونقل را گسترش دهیم و آنها را به یکدیگر وصل کنیم، گفت: مجدد هم در بازدید امروز تاکید شد که یک ماه پس از 15 بهمن‌ماه و افتتاح پایانه، نشست دیگری با اهالی محل خواهیم داشت.

   وی تصریح کرد: اعضای شورای شهر نماینده مردم هستند و برهمین اساس پیوسته سعی می‌کنیم تا تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری‌ها به نحوی باشد که سود و منفعت شهروندان و شهر را بهمراه داشته باشد.

   تعداد بازدید: 70
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 244    بازدید کنندگان دیروز: 3159    کل بازدید ها : 7,334,907
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد