• دوشنبه،23 فروردین 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 66
   کد: 210013
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
   نایب رئیس شورای شهر مشهد در دیدار با رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب:

   در حد توان از ایجاد دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در مشهد هم استقبال می‌کنیم

   نایب رئیس شورای شهر مشهد گفت: با توجه به اهمیت و مفید بودن دانشگاه ادیان و مذاهب در پاسخگویی به نیازهای نسل جوان و آشنایی افراد با ادیان مختلف، در حد توان از ایجاد دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در مشهد هم استقبال می‌کنیم ولی واگذاری‌ها و حمایت‌های شورای شهر و شهرداری تابع آیین‌نامه‌ها و مقررات مشخصی است که باید مطابق با آنها گام برداریم.
   در حد توان از ایجاد دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در مشهد هم استقبال می‌کنیم

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حمیدرضا موحدی‌زاده در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین نواب، رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب، با بیان اینکه این دانشگاه نقش بسزایی در آشنایی افراد با ادیان مختلف دارد، اظهارکرد: فعالیت این مجموعه از نوع موعظه نیکوست که در اثرگذاری بسیار می‌تواند کارساز و گره‌گشا باشد و لذا فعالیت چنین مجموعه‌ای برای جامعه مفید است.

   وی در ادامه گفت: با توجه به همین اهمیت و مفید بودن، در حد توان از ایجاد دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در مشهد هم استقبال می‌کنیم ولی واگذاری‌ها و حمایت‌های شهرداری تابع آیین‌نامه‌ها و مقررات مشخصی است که باید مطابق با آنها گام برداریم.

   نایب رئیس شورای شهر مشهد با بیان اینکه این دانشگاه جایگاه مفید و مثبتی در تربیت دانشجو می‌تواند داشته باشد، افزود: دانشگاه ادیان و مذاهب، پاسخی به نیاز نسل جوان است و آنها را با ادیان آشنا می‌کند.

   موحدی‌زاده تصریح کرد: این دانشگاه باید اسلام شفاف و زلال و ناب را به مردم معرفی کند و آلایش‌هایی که توسط بدخواهان و کژاندیشان به آن وارد می‌شود را بزداید.

   تعداد بازدید: 66
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1110    بازدید کنندگان دیروز: 2072    کل بازدید ها : 6,432,581
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد