• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 109
   کد: 209645
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
   رئیس کمیسیون عمران‌، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در بازدید از پروژه‌های عمرانی مطرح کرد:

   تقاطع چهارسطحی آزادگان، پروژه‌ای کم‌نظیر در کشور و با سطح مداخله بالا

   رئیس کمیسیون عمران‌، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد گفت: تقاطع چهارسطحی آزادگان از پروژه‌های بی‌نظیر در شهر مشهد و کم‌نظیر در کشور تلقی می‌شود که در آن برای اولین بار از سیستم سگمنتی بهره گرفته شده و روی بلوار وکیل‌آباد، ترافیک میدان نمایشگاه و در آینده هم روی بزرگراه مشهد-چناران تاثیر مستقیم دارد.
   تقاطع چهارسطحی آزادگان، پروژه‌ای کم‌نظیر در کشور و با سطح مداخله بالا

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، سیدمسعود ریاضی در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی سطح شهر، با اشاره به تقاطع چهارسطحی آزادگان، اظهارکرد: این پروژه از پروژه‌های بی‌نظیر در شهر مشهد و کم‌نظیر کشور تلقی می‌شود و در آن برای اولین بار از سیستم سگمنتی بهره گرفته شده است.

   ریاضی گفت: شورای شهر مشهد تاکید جدی داشت تا از این سیستم و تکنولوژی نوین در مشهد استفاده شود و از آن بتوان برای پل‌های بعدی هم بهره گرفت.

   وی با بیان اینکه تقاطع چهارسطحی آزادگان سطح مداخله زیادی دارد، افزود: این پروژه روی بلوار وکیل‌آباد، ترافیک میدان نمایشگاه و در آینده هم روی بزرگراه مشهد-چناران تاثیر مستقیم دارد و لذا پروژه‌ای موضعی نیست.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: بواسطه این سطح مداخله، پل چهل‌بازه تعریض می‌شود و اصلاحاتی هم در بلوار وکیل‌آباد خواهیم داشت.

   ریاضی با بیان اینکه در این پروژه معارضات زیادی وجود داشت که خوشبختانه همگی آنها برطرف شده است، گفت: امیدواریم بتوانیم فاز اول پروژه را تا 25 اسفندماه به بهره‌برداری برسانیم و بقیه پروژه نیز تا پایان دوره شورای پنجم تکمیل می‌شود.

   وی یکی از ویژه‌ترین کارهای انجام شده در این پروژه را نصب دکل‌های برق دانست که در ارتفاع کم‌نظیری قرار گرفته‌اند و از آن به‌عنوان یک کار بدیع مهندسی یاد کرد که با همکاری شهرداری مشهد انجام شده است.

   ریاضی در ادامه صحبت‌های خود به دوربرگردان شهید برونسی اشاره کرد و گفت: این پروژه که متقارن تقاطع آزادگان درحال اجراست، یکی از اقدامات خوبی بوده که در راستای تکنولوژی‌های نوین درحال انجام است.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد تصریح کرد: در این پروژه از سیستم جدید شمع‌کوبی استفاده شده که کمتر در مشهد شاهد آن بوده‌ایم.

   ریاضی افزود: یکی از مشکلات ترافیکی مشهد، بلوار وکیل‌آباد بود که چند اصلاح هندسی روی انجام شده و یکی از آنها همین دوربرگردان شهید برونسی است و با بهره‌برداری از آن، شاهد تسهیل تردد شهروندان در بلوارهای وکیل‌آباد و برونسی و نمایشگاه خواهیم بود.

   تعداد بازدید: 109
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 248    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,409
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد