• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 84
   کد: 209020
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱
   رئیس‌ کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد در حاشیه بازدید از تمرین تیم «ستاره هشتم»:

   اقدامات و فعالیت‌های هویت‌آفرین و انسجام بخش مورد مدیریت شهری مشهد است/ هنرمندان مشهدی هم در کنار گروه ستاره هشتم قرار گیرند

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد گفت: راهبرد شورای پنجم، تقویت استعدادها و ظرفیت‎‌ها و پتانسیل‌های شهر مشهد است؛ هر گروه و مجموعه‌ای در زمینه‌های گوناگون اعم از علمی، فرهنگی، اقتصادی، هنری، ورزشی و ... که ظرفیتی در شهر ایجاد کند، انسجام‌بخش و هویت‌آفرین باشد و پتانسیل‌های شهر را نمود دهد، با حمایت مدیریت شهری همراه است.
   اقدامات و فعالیت‌های هویت‌آفرین و انسجام بخش مورد مدیریت شهری مشهد است/ هنرمندان مشهدی هم در کنار گروه ستاره هشتم قرار گیرند

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احسان اصولی در حاشیه حضور در تمرین تیم «ستاره هشتم» که خود را برای حضور در مرحله نیمه‌نهایی برنامه عصر جدید آماده می‌کند، اظهارکرد: دختران ورزشکار و باانگیزه تیم ستاره هشتم، مجموعه بسیار باانگیزه و پرتلاشی هستند که نیاز به حمایت جدی دارند.

   وی با بیان اینکه فعالیت این گروه موجب تقویت مزیت‌ها و استعدادهای درون شهر و همچنین الگوسازی سالم برای جوانان و بویژه دختران مشهدی می‌شود، گفت: این مزیت‌ها باید برجسته شوند و برهمین اساس مدیریت شهری مشهد از آن حمایت می‌کند

   اصولی افزود: تاکنون امکانات زیرساختی و تدارکات اولیه مورد نیاز برای تمرین را فراهم کرده‌ایم و در ادامه نیز حمایت خواهیم داشت.

   وی با بیان اینکه 50 درصد از موفقیت گروه در برنامه عصر جدید بحث‌های فنی است و 50 درصد دیگر بحث اجرا و نمایش است، تصریح کرد: در بحث اجرا باید از ظرفیت‌های استان و شهر مشهد نیز بهره گرفت چراکه از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بسیاری برخورداریم و این بهره‌گیری باعث می‌شود تا نمایش بهتری روی صحنه داشته باشند.

   اصولی گفت: یکی از محورهای اساسی برای شورای پنجم، افزایش حس تعلق‌خاطر شهروندان نسبت به شهر بوده است؛ به منظور این انسجام‌بخشی در کنار بحث‌های تبلیغاتی، بایداز نمادهای هویتی هم بهره گرفت چراکه موجب برانگیختگی حس هویتی می‌شود.

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد در ادامه از تمامی هنرمندان مشهدی در عرصه‌های مختلف خواست تا با ظرفیت خود به این تیم کمک کنند و پای کار بیایند تا اثر و اجرایی درخور شان مشهد و خراسان روی صحنه برود.

   اصولی افزود: راهبرد شورای پنجم، تقویت استعدادها و ظرفیت‎‌ها و پتانسیل‌های شهر مشهد است؛ هر گروه و مجموعه‌ای در زمینه‌های گوناگون اعم از علمی، فرهنگی، اقتصادی، هنری، ورزشی و ... که ظرفیتی در شهر ایجاد کند، انسجام‌بخش و هویت‌آفرین باشد و پتانسیل‌های شهر را نمود دهد، با حمایت مدیریت شهری همراه است.

   تعداد بازدید: 84
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2898    بازدید کنندگان دیروز: 3490    کل بازدید ها : 7,304,008
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد