• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 66
   کد: 208554
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰
   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد در بازدید از پروژه رودپارک:

   «رودپارک»، یکی از نیازهای اساسی مشهد و جبران‌کننده بخشی از نقصان‌های حوزه اجتماعی شهر است

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد گفت: اضافه شدن فضاهایی چون رودپارک به شهر، روی بعد اجتماعی و ایجاد فضای نشاط و سرزندگی و امید در بین شهروندان، به‌ویژه نوجوانان و جوانان و کودکان، بسیار تاثیرگذار است.
   «رودپارک»، یکی از نیازهای اساسی مشهد و جبران‌کننده بخشی از نقصان‌های حوزه اجتماعی شهر است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احسان اصولی در حاشیه بازدید رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر مشهد از پروژه احداث رودپارک با بیان اینکه از بعد عمرانی، کار بسیار ارزشمند، دقیق و باسرعتی در این پروژه درحال انجام است که برهمین اساس از زحمات مجموعه مدیریت شهری مشهد اعم از شهردار محترم و معاونت عمران‌، حمل‌ونقل و ترافیک و دیگر بخش‌های مرتبط تقدیر و تشکر می‌کنیم، گفت: وجود مراکز فراغتی و سیاحتی، یکی از نیازهای جدی شهروندان و زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی است که باید شکل گیرد.

   وی با بیان اینکه همیشه آخر هفته‌ها شاهد تقاضای چشمگیر شهروندان برای رفتن به ییلاقات طرقبه و شاندیز هستیم و همین ازدحام موجب استهلاک منابع و تاسیسات می‌شود، اظهارکرد: از سوی دیگر، تکرر و تعدد حضور در یک فضای یکسان، از جذابیت آن برای مخاطب نیز می‌کاهد و لذا اضافه شدن چنین فضاهایی به شهر، روی بعد اجتماعی و ایجاد فضای نشاط و سرزندگی و امید در بین شهروندان بسیار تاثیرگذار است.

   اصولی با اشاره به فضاهای مختلف ورزشی و فراغتی و تفریحی که برای این مجموعه پیش‌بینی شده است، افزود: بدون شک چنین فضایی با استقبال گسترده‌ جوانان و نوجوان همراه خواهد شد؛ از سوی دیگر بستر تحرک و جنب‌جوش و پویایی مناسبی برای کودکان ما فراهم می‌کند. کودکانی که اسیر زندگی‌های آپارتمانی شده‌اند و روز خود را واحدهای کوچک سپری می‌کنند.

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد احداث و شکل‌گیری فضاهایی چون رودپارک را جبران‌کننده این نقصان دانست که زیست بهتر شهروندان را مهیا می‌کند.

   اصولی در پایان با بیان اینکه پروژه رودپارک، پروژه‌ای بین‌بخشی است و دستگاه‌های مختلفی برای اجرایی شدن و تحقق آن پای کار آمدند، گفت: این پروژه میراث ماندگاری برای شهروندان مشهدی خواهد بود که مجموعه دستگاه‌ها و نهادهای تصمیم‌گیر در شهر آن را به نتیجه رساندند و در کوتاه‌مدت شاهد بهره‌برداری آن خواهیم بود. 

   تعداد بازدید: 66
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2884    بازدید کنندگان دیروز: 3490    کل بازدید ها : 7,303,994
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد