• دوشنبه،23 فروردین 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 35
   کد: 208252
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳
   نائب رئیس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد:

   سرعت بالای پروژه تقاطع غیرهمسطح ابوطالب در شرایط سخت، سرد و کرونایی

   نایب رئیس کمیسیون اقتصادی‌، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهد گفت: سرعت فعالیت‌های عمرانی در پروژه تقاطع غیرهمسطح ابوطالب در شرایط سخت، سرد و کرونایی بسیار مطلوب و بالا است.
   سرعت بالای پروژه تقاطع غیرهمسطح ابوطالب در شرایط سخت، سرد و کرونایی

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احمد نوروزی در حاشیه بازدید از پروژه تقاطع غیرهمسطح ابوطالب اظهارکرد: پروژه تقاطع ابوطالب باعث می‌شود تداخل ترافیکی بین محلات، از ترافیک تندرو صدمتری جدا شود که نقش زیادی را درکاهش تصادفات و افزایش سرعت عبور و مرور خودروها خواهد داشت.

   نوروزی ادامه داد: تغییراتی که در تکنولوژی اجرا ایجاد شده، باعث شده که این پل هیچ محدودیت ترافیکی به غیر از چندساعت عملیات تیرگذاری در مسیر رفت و آمد مردم ایجاد نکند و کسی شاهد ترافیک سنگین به دلیل فعالیت پروژه نبوده است.

   وی خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه تیرهای تقاطع غیرهمسطح ابوطالب به صورت پیش ساخته آماده می شوند سرعت کار بالا است و عملا نیاز به بسته شدن مسیر نبود که ما در پروژه های مشابه ۴۵ روز شاهد مسدود کردن مسیر بودیم.

   نایب رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهد تصریح کرد: در این دوره مدیریت شهری در پل های اجرا شده با استفاده از تکنولوژی و شیوه های مختلف اجرا پروژه با حداقل مزاحمت برای شهروندان و مشکل ترافیکی به نتیجه برسذ.

   نوروزی در پایان گفت: سرعت فعالیت‌های عمرانی در پروژه تقاطع غیرهمسطح ابوطالب در شرایط سخت، سرد و کرونایی بسیار مطلوب و بالا است.

   تعداد بازدید: 35
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1012    بازدید کنندگان دیروز: 2072    کل بازدید ها : 6,432,483
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد