• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 194
   کد: 207745
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷
   رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهد در بازدید نمایندگان ستاد «خیرین شهر یار» از پروژه ساماندهی کشف‌رود مطرح کرد:

   خیرین شهر یار، پای کار تسریع پروژه ساماندهی کشف‌رود

   رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهد گفت: کشف‌رود از حیث تاریخی، اجتماعی و حتی بین المللی مورد توجه است ولی متاسفانه اکنون به یک معضل زیست محیطی و اجتماعی تبدیل شده و برهمین اساس، بخش‌های مختلف پای کار ساماندهی کشف‌رود آمده‌اند که از جمله آنها ‌میتوان به خیرین اشاره کرد.
   خیرین شهر یار، پای کار تسریع پروژه ساماندهی کشف‌رود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، سیدمحسن حسینی‌پویا در حاشیه بازدید نمایندگان ستاد خیرین شهر یار از پروژه ساماندهی کشف‌رود، اظهارکرد: این پروژه براساس تاکیدات شورای شهر و طبق تفاهم‌نامه مشترک، در دستورکار شهرداری و سایر ارکان مدیریت شهری قرار گرفت تا بتوان گامی در جهت حل این معضل برداشت.

   وی با بیان اینکه روخانه کشف‌رود جنبه تاریخی و بین‌المللی داشته و از اهمیت زیادی برای شهر مشهد برخوردار است، گفت: با این وجود، این روخانه امروز به یک معضل زیست‌محیطی تبدیل شده که سلامت شهروندان را تهدید می‌کند و وضعیت آن نیازمند اصلاح است.

   رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: برهمین اساس، بخش‌های مختلف پای کار ساماندهی کشف‌رود آمده‌اند و امروز هم از نمایندگان ستاد خیرین شهر یار بازدیدی از این پروژه داشتند تا نوع کمک و مشارکت انها برای تسریع عملیات مشخص شود و گوشه‌ای از کار را عهده‌دار شوند.

   حسینی‌پویا، ساماندهی کشف‌رود را پروژه‌ای دانست که دارای جنبه‌های زیست‌محیطی، اجتماعی و اشتغال و گردشگری است و افزود: برخی پروژه‌ها ممکن است که از لحاظ منافع اقتصادی توجیه آنچنانی نداشته باشند و لذا خیرین، با توجه به اینکه جنبه‌های معنوی کار را نیز مدنظر دارد، می‌توانند ورود کنند چراکه از حیث انسانی و اشتغالزایی جذاب است.

   تعداد بازدید: 194
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 667    بازدید کنندگان دیروز: 1822    کل بازدید ها : 6,919,685
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد