• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 44
   کد: 207598
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
   عضو شورای شهر مشهد در بازدید از مرکز نگهداری و آموزش کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست گلستان علی(ع):

   براساس اختیارات قانونی از مجموعه‌های خیریه حمایت می‌کنیم

   عضو شورای شهر مشهد گفت: یکی از وظایف شورای شهر نیز حمایت از مجموعه‌های این‌چنینی است و سعی می‌کنیم براساس آنچه قانون برای ما مشخص کرده، در این مسیر گام برداریم تا موسساتی از این قبیل با خیالی آسوده‌تر خدمات‌رسانی کنند؛ امیدواریم سایر دستگاه‌ها و نهادها نیز رویکرد حمایتی داشته و یاری‌رسان باشند.
   براساس اختیارات قانونی از مجموعه‌های خیریه حمایت می‌کنیم

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند در حاشیه بازدید از مجموعه خیریه و مرکز نگهداری و آموزش کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست گلستان علی(ع)، اظهارکرد: فعالیت‌ها و اقدامات این مجموعه در بحث‌های آموزشی، روان‌شناسی و ورزشی و ... فراتر از انتظار است و با همت خیرین امکانات بسیار خوبی در اختیار دارند.

   بهاروند در ادامه با تقدیر از مدیران مجموعه که چنین امکانات و شرایط مناسبی را برای کودکانی که هرکدام به دلایل مختلف در این مجموعه حضور دارند، فراهم آورده‌اند، گفت: بدون شک پیش‌بینی و برخورداری از چنین زیرساخت‌ها و شرایطی موجب شکوفایی استعدادهای کودکان می‌شود و امیدواریم هرکدام از آنها بتوانند در آینده به مقصد و آرزوی مدنظر خود برسند.

   وی خاطرنشان کرد: یکی از وظایف شورای شهر نیز حمایت از مجموعه‌های این‌چنینی است و سعی می‌کنیم براساس آنچه قانون برای ما مشخص کرده، در این مسیر گام برداریم تا موسساتی از این قبیل با خیالی آسوده‌تر خدمات‌رسانی کنند؛ امیدواریم سایر دستگاه‌ها و نهادها نیز رویکرد حمایتی داشته و یاری‌رسان باشند.

   تعداد بازدید: 44
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 748    بازدید کنندگان دیروز: 2552    کل بازدید ها : 6,990,096
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد