• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 60
   کد: 207251
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
   عضو شورای شهر مشهد در بازدید از مسیرهای دوچرخه منطقه 12:

   منطقه 12،منطقه پایلوت حمل‌ونقل پاک و انسان‌محور شود/ طول مسیرهای دوچرخه منطقه 12 به 14.5 کیلومتر می‌رسد

   عضو شورای شهر مشهد گفت: درحال حاضر حدود 12.5 کیلومتر مسیر دوچرخه در سطح منطقه 12 داریم که از این عدد حدود 1.5 کیلومتر آن طی یک سال اخیر ایجاد شده است و 2 کیلومتر مسیر دوچرخه دیگر نیز تا سال آینده احداث می‌گردد؛ امیدواریم این منطقه در زمینه حمل‌ونقل پاک و انسان‌محور به عنوان پایلوت انتخاب شود.
   منطقه 12،منطقه پایلوت حمل‌ونقل پاک و انسان‌محور شود/ طول مسیرهای دوچرخه منطقه 12 به 14.5 کیلومتر می‌رسد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند در حاشیه بازدید از مسیرهای دوچرخه منطقه 12 با بیان اینکه وضعیت امروز کلانشهرهای ما به نحوی است که باید به سمت حمل‌ونقل پارک حرکت کنیم، گفت: خوشبختانه طی 3 سال گذشته توجه ویژه‌ای به این حوزه شده و با ایجاد زیرساخت‌های لازم از جمله مسیرهای دوچرخه، خوشبختانه اهمیت این موضوع نیز بر شهروندان روشن شده است.

   وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از شهرداری منطقه 12 بخاطر پیاده‌روسازی‌های مناسب و مسیرهای دوچرخه‌ای که طی یک سال اخیر احداث شده است، اظهارکرد: در این منطقه به عنوان یک منطقه جدید شهری می‌توان بحث‌های مربوط به شهرسازی مدرن را به شکل مناسبی پیاده کرد و حمل‌ونقل پاک و انسان‌محور را به خوبی اجرایی نمود.

   بهاروند با بیان اینکه درحال حاضر حدود 12.5 کیلومتر مسیر دوچرخه در سطح منطقه 12 داریم که از این عدد حدود 1.5 کیلومتر آن طی یک سال اخیر ایجاد شده است، افزود: 2 کیلومتر مسیر دوچرخه دیگر نیز تا سال آینده احداث می‌گردد؛ امیدواریم این منطقه در زمینه حمل‌ونقل پاک و انسان‌محور به عنوان پایلوت انتخاب شود.

   عضو شورای شهر مشهد گفت: اصلی‌ترین هدف ما در احداث مسیرهای دوچرخه، پیوستگی آنهاست تا شهروندان بتوانند به راحتی سفرهای درونشهری خود را با دوچرخه انجام دهند.

   بهاروند در ادامه صحبت‌های خود به تشریح برنامه‌های توسعه مسیرهای دوچرخه در منطقه 12 پرداخت و تصریح کرد: براساس گزارش‌های ارائه شده، بلوار سجادیه، حدفاصل آزادی تا جاهد شهر به طول یک کیلومتر نیز به مجهز به مسیر ویژه دوچرخه می‌شود؛ همچنین نقاط اتصالی که تاکنون به دلیل معارضات با مشکل روبرو بوده، متصل می‌شود.

   تعداد بازدید: 60
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 245    بازدید کنندگان دیروز: 2552    کل بازدید ها : 6,989,593
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد