• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 77
   کد: 207009
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد در مراسم افتتاح بوستان‌های محوری منطقه ۲ شهرداری:

   طی ۳ سال اخیر، ۷۳ پارک در مناطق کم‌برخوردار و پیرامونی مشهد به بهره‌برداری رسیده است

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد گفت: طی ۳ سال اخیر ۷۳ پارک در وسعت بیش از ۵ هزار هکتاری مناطق حاشیه شهر مشهد ساخته شده و در اختیار ساکنان نجیب و صبور این مناطق قرار گرفته است.

   طی ۳ سال اخیر، ۷۳ پارک در مناطق کم‌برخوردار و پیرامونی مشهد به بهره‌برداری رسیده است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی در مراسم افتتاح بوستان‌های محوری شهرداری منطقه دو، ضمن تبریک آغاز هفته وحدت، میلاد نبی‌مکرم اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع)، اظهارکرد: امیدواریم به برکت این مناسبت میمون و مبارک وحدت و هم‌آوایی بین مسلمانان سراسر گیتی از جمله ایران عزیز بیش از پیش شاهد باشیم و همه باهم در سایه همدلی کشورمان را بسازیم.

   وی در ادامه از توجه ویژه شورای پنجم به توسعه فضاهای سبز شهری، از جمله در مناطق کم‌برخوردار سخن گفت و افزود: براساس همین سیاست و رویکرد، طی ۳ سال اخیر ۷۳ پارک در وسعت بیش از ۵ هزار هکتاری مناطق حاشیه شهر مشهد ساخته شده و در اختیار ساکنان نجیب و صبور این مناطق قرار گرفته است.

   رییس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: شورای پنجم، به دور از هرگونه شعارزدگی، باورمند و معتقد به توسعه متوازن و تمام شمول و تمام‌پهنه‌ای بوده تا بر مبنای آن عدالت‌محوری را در مناطق کم‌برخوردار ساری و جاری نماید.

   فیضی از توجه ویژه به زیرساخت‌های شهری همچون آسفالت معابر، بهسازی مسیل‌ها و تصویب بسته تشویقی بهسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری اشاره کرد و گفت: بسیار خرسندیم که این بسته مشوق روی سیستم شهرسازی بارگذاری شده و می‌تواند پاسخگوی نیازهای شهروندان باشد.

   وی همچنین اظهارکرد: ما آمده‌ایم که گذشت و مدارا و رواداری را در کنار همشهریان و زائران بارگاه منور رضوی بسط و توسعه دهیم.
    

   تعداد بازدید: 77
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 377    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,538
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد