• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 79
   کد: 207005
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸
   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد در نشست مشترک با روسای شوراهای اجتماعی محلات منطقه 8:

   900 میلیون‌تومان اعتبار برای طرح «محله ‎ما» منطقه 8 پیش‌بینی شده است

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد گفت: امسال سومین گام از طرح محله ما منطقه 8 شهرداری در دو محله امام‌خمینی(ره) و شهید بهشتی اجرایی خواهد شد و برای آن حدود 900 میلیون تومان اعتبار پیش‌بینی شده است.

   900 میلیون‌تومان اعتبار برای طرح «محله‎ ما» منطقه 8 پیش‌بینی شده است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احسان اصولی در ادامه طرح «چهارشنبه با محلات»، نشست مشترکی با روسای شوراهای اجتماعی محلات منطقه 8 شهرداری مشهد داشت.

   وی در ابتدای این نشست با تبریک انتصاب شهردار جدید منطقه 8، گفت: بسیار خرسندیم که مدیری با رویکرد اجتماعی و فرهنگی در راس این منطقه قرار گرفته و بدون شک رونق و تحرک و پویایی بیشتری در شوراهای محلات منطقه شاهد خواهیم بود.

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد پس از استماع مسائل و مشکلات مطروحه از سوی روسای شوراهای اجتماعی محلات، به ارائه گزارشی از طرح «محله ما» در منطقه 8 پرداخت و اظهارکرد: فاز نخست و گام اول این طرح در قالب خانه بهار بود؛ گام دوم نیز در محله‌های نماز، شهید بهشتی و امام‌رضا(ع) دنبال شد که در محله نماز احداث زمین ورزشی روباز، محله شهید بهشتی احداث پارک خطی شهید نامجو و در محله امام‌رضا(ع) نیز بازپیرایی لچکی‌های خیابان امام‌خمینی 54 و 60 در دستورکار قرار گرفت و اجرایی شد.
   اصولی افزود: در گام دوم برای هر محله 330 میلیون اعتبار و در مجموع حدود 1 میلیاردتومان اعتبار اختصاص پیدا کرد.

   اصولی با اشاره به گام سوم طرح محله ما منطقه 8 شهرداری که امسال درحال اجراست، گفت: نظرسنجی‌های این مرحله به پایان رسیده و پروژه‌ها در ادارات تخصصی منطقه درحال بررسی هستند.

   وی خاطرنشان کرد: برهمین اساس پیاده‌روسازی بخشی از خیابان ثامن‌الائمه(ع) در محله امام‌خمینی(ره) و نیز پروژه امور ترافیکی و ایمن‌سازی معابر سطح محله شهید بهشتی در دستورکار قرار گرفته است؛ اعتبار پیش‌بینی شده برای اجرایی شدن این دو طرح محله ما حدود 900 میلیون تومان خواهد بود.

    

   تعداد بازدید: 79
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2819    بازدید کنندگان دیروز: 3490    کل بازدید ها : 7,303,929
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد