• پنج شنبه،29 مهر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 92
   کد: 206595
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
   رئیس کمیته نظارتی شماره 2 شورای شهر مشهد در بازدید از مجموعه خدمات خودرویی «آسکوپارس» مطرح کرد؛

   3 فاز مجموعه خدمات خودرویی آسکوپارس، اردیبهشت 1400 به بهره‌برداری می‌رسد/ احتمال انتقال نمایشگاه‌های اتومبیل از سطح شهر به آسکوپارس

   رئیس کمیته نظارتی شماره 2 شورای شهر مشهد گفت: یکی از معضلات سطح شهر، نمایشگاه‌های خودرو سطح شهر، بویژه در خیابان خرمشهر است؛ این نمایشگاه‌ها علاوه بر ایجاد ترافیک، موجب آلودگی هوا نیز شده‌اند که درصورت توافق شهرداری مشهد با اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران و فروشندگان اتومبیل و ارائه لایحه مربوطه به شورای شهر، این موضوع قابل بررسی است.
   3 فاز مجموعه خدمات خودرویی آسکوپارس، اردیبهشت 1400 به بهره‌برداری می‌رسد/ احتمال انتقال نمایشگاه‌های اتومبیل از سطح شهر به آسکوپارس

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند در حاشیه بازدید اعضای کمیته نظارتی شماره 2 شورای شهر مشهد از کال زرکش و همچنین مجموعه خدمات خودرویی آسکوپارس، با بیان اینکه عملیات اجرایی این پروژه خدمات خودرویی، اردیبهشت سال 98 و در زمینی به مساحت 4 هکتار آغاز شد، اظهارکرد: در این پروژه 360 واحد کارگاهی و حدود 8 هزار مترمربع تجاری مرتبط به کارگاهی و درون‌گرا پیش‌بینی شده است.

   وی در ادامه با اشاره به 4 فاز پروژه، گفت: امیدواریم 3 فاز این پروژه تا اردیبهشت سال 1400 به بهره‌برداری برسد، واحدها از امتیازات بخش مشاغل مزاحم که شورای شهر مصوب کرده، بهره می‌برند و با همان تسهیلات هم به مردم درحال واگذاری است.

   رئیس کمیته نظارتی شماره 2 شورای شهر مشهد با بیان اینکه پروژه تاکنون حدود 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، خاطرنشان کرد: این واحدها به فعالان صنف تعمیرگاهی و مشاغل مزاحم خودرویی واگذار می‌شوند.

   بهاروند در ادامه با اشاره به ظرفیت بالای این مجموعه، افزود: یکی از بحث‌های مطرح شده در این بازدید، امکان انتقال نمایشگاه‌های خودرو در خیابان خرمشهر و اطراف بود؛ این نمایشگاه‌ها علاوه بر ایجاد ترافیک، موجب آلودگی هوا نیز می‌شوند. درصورت توافق شهرداری مشهد با اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران و فروشندگان اتومبیل و ارائه لایحه مربوطه به شورای شهر، این موضوع قابل بررسی است.
    

   تعداد بازدید: 92
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1648    بازدید کنندگان دیروز: 2054    کل بازدید ها : 7,005,715
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد