• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 28
   کد: 206543
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴
   رئیس شورای شهر مشهد در حاشیه یازدهمین یادواره بزرگداشت شهدای وحدت:

   یکی از بلوارهای جدیدالاحداث را به نام «شهید محمدزاده» نامگذاری خواهیم کرد

   رئیس شورای شهر مشهد گفت: بزرگداشت مقام شامخ شهدا رسالتی مهم بر دوش همگان است و برهمین اساس، به زودی، بلوار جدید‌الاحداثی را به نام سردار شهید محمدزاده نامگذاری خواهیم کرد.
   یکی از بلوارهای جدیدالاحداث را به نام «شهید محمدزاده» نامگذاری خواهیم کرد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدرضا حیدری، در حاشیه یازدهمین یادواره بزرگداشت شهدای وحدت، با گرامیداشت یاد و خاطره سرداران رشید اسلام، شهیدان «شوشتری» و «محمدزاده»، اظهارکرد: این دو سردار والامقام و مجاهد نستوه که برخاسته از خراسان هستند، بخش زیادی از سال‌های گران‌بهای عمر خود را در راه خدمت‌رسانی به مرزنشینان، بویژه هموطنان ساکن در استان سیستان و بلوچستان اختصاص دادند و سرانجام در همین راه، جان خود را فدای امنیت و انسجام قوای ایرانی کردند.

   وی با بیان اینکه در این روزها، ایران و تمامیت ارضی آن و انسجام ملی ساکنانش بیش از هر زمان دیگری، محور مباحث قرار گرفته است، گفت: برهمین اساس، حفظ و تقویت وحدت در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و ... نیازی مبرم محسوب می‌شود که باید مورد توجه همه ما قرار گیرد؛ وحدتی که معاندان و بدخواهان این مرز و بوم پیوسته درصدد برهم زدن آن هستند.

   رئیس شورای شهر مشهد در ادامه صحبت‌های خود افزود: خوشبختانه طی‌ سال‌های گذشته نامگذاری‌های شایسته‌ای در پاسداشت مقام و تلاش‌های این دو شهید والامقام صورت گرفته است؛ در سال 88، یکی از خیابان‌های فرعی بلوار شهید قرنی به نام «شهید محمدزاده» نامگذاری شده و سال 95 هم بلوار شارستان به نام «شهید شوشتری» تغییر نام پیدا کرده است.

   حیدری با تاکید بر لزوم بزرگداشت مقام شامخ شهدا، تصریح کرد: مزین شدن کوچه‌ها و خیابان‌ها و معابر و میادین شهر به نام این عزیزان، مایه خیر و برکت است؛ بسیار خرسندم که اعلام کنم به زودی، بلوار جدید‌الاحداثی را به نام سردار شهید محمدزاده نامگذاری خواهیم کرد.

    

   تعداد بازدید: 28
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 4593    بازدید کنندگان دیروز: 5332    کل بازدید ها : 5,926,524
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد