• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 80
   کد: 206413
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد مطرح کرد:

   همسو و هم‌راستا شدن دستگاه‌ها و منابع مالی، اولین دستاورد آیین‌نامه اجرایی ستاد بازآفرینی مناطق شهری

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد گفت: از جمله دستاوردها و خروجی‌های آیین‌نامه‌ اجرایی ستاد بازآفرینی مناطق شهری، میتوان به همسوسازی و هم‌راستا نمودن منابع دستگاه‌های مختلف برای هزینه کردن در مناطق و همچنین تحقق مدیریت یکپارچه و استفاده بهینه از امکانات و بودجه‌ها و جلوگیری از هدررفت آنها به منظور افزایش اثربخشی و اثرگذاری اشاره کرد.
   همسو و هم‌راستا شدن دستگاه‌ها و منابع مالی، اولین دستاورد آیین‌نامه اجرایی ستاد بازآفرینی مناطق شهری

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی در گفتگویی با اشاره به مصوبه اخیر شورای شهر مشهد در خصوص آیین‌نامه اجرایی ستاد بازآفرینی مناطق شهری، اظهارکرد: نظر به تعدد دستگاه‌های مامور در مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شهر مشهد و با نیت تکمیل ساختار بازآفرینی و همچنین فعالیت دفاتر تسهیلگری که در مقیاس محله خدما‌ت‌رسانی می‌کنند، پیشنهاد تشکیل ساختاری به نام بازآفرینی مناطق، طبق تبصره 55 بودجه سال 99 در دستورکار قرار گرفت.

   فیضی در ادامه گفت: براساس آیین‌نامه اجرایی مصوب، دستگاه‌های مرتبط با محوریت شهرداری منطقه و معاونت مربوطه‌، با یکدیگر مرتبط می‌شود و طبق دستورکارها در جلسات شرکت می‌کنند تا شاهد وحدت رویه باشیم.

   وی افزود: از جمله دستاوردها و خروجی‌های این آیین‌نامه‌ اجرایی میتوان به همسوسازی و هم‌راستا نمودن منابع دستگاه‌های مختلف برای هزینه کردن در مناطق و همچنین تحقق مدیریت یکپارچه و استفاده بهینه از امکانات و بودجه‌ها و جلوگیری از هدررفت آنها به منظور افزایش اثربخشی و اثرگذاری اشاره کرد.

   رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار شورای شهر مشهد همچنین خاطرنشان کرد: تا زمانی که مجلس شورای اسلامی طرح مدیریت شهری و روستایی را تصویب و ابلاغ نکرده، این ساختار میتواند در سطح مناطق استقرار یابد تا از این اطریق اقدامات مشترکی را پیش برد و صرفه‌جویی و افزایش رضایتمندی را به ارمغان آورد.

   فیضی در پایان گفت: این همراستا شدن بخش‌های مختلف، درکنار افزایش رضایت عمومی، موجب تحقق مدیریت منسجم‌تر و یکپارچه‌تر خواهد شد.

    

    

   تعداد بازدید: 80
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 369    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,530
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد